Aracımı teslim aldım :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın

alper_bozkurd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese iyi niyeti icin tesekkur ederim. Suan mobil haldeyim o yuzden cok sik kontrol edemiyorum forumu. 34.9 km sakin kullanim 85km/saat ile ort tuketim 2.8 cikti. Sasirdim dogrusu. Arac fiesta dizele gore yalitim konusunda cok daha iyi diyebilirim. Simdilik aklima gelenler bunlar. Birde 10 aractan 8i donup bakiyor :))

Ses yalıtımı olarak iyi övgüler geliyor CLİO4 e, başarılı. Tüketim değerine maşallah diyelim.:eyv

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler :eyv

ekd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yalitim olarak emin olun fiesta dizelin yannda dizel clio4 benzinli gibi kaldi. ben civic ten gectim clio ya ve rahatsiz olmadim. yalitimi kotu diyen kisi kesinlikle ya cok devirle araci bagirtiyordur yada araca daha hic binmemistir. Sorulariniz varsa elimden geldigince cevaplamaya calisacagim.

Not: Mobil oldugumdan gec cevaplayabilirim.

ekd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli oldun hocam. Acaba arac size kaca patladi masraflarla beraber? Bilgilendirme acisindan soruyorum bird size zahmet yakit degerlerini sehir ici ve sehir disi yazArsaniz sevinirim. Allah kazadan beladan korusun

Merhaba, arac 42,450tl+metalik renk (800tl) ye denk geldi. Kaskoda 1325tl 9ay taksit seklinde oldu. En kisa surede de resim ekleyecegim. Bu haftasonu izmitte olacagim. İzmit tayfayla gorusup tanismak isterim duyrulur :)

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela göstermesin..:eyv

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
Maşallah.Kazasız belasız.Tüketim değerleri çılgınca :D

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, arac 42,450tl+metalik renk (800tl) ye denk geldi. Kaskoda 1325tl 9ay taksit seklinde oldu. En kisa surede de resim ekleyecegim. Bu haftasonu izmitte olacagim. İzmit tayfayla gorusup tanismak isterim duyrulur :)

Her zaman bekleriz... iZ-MiT Tayfa her daim operasyona hazır bekler... :)

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, nihayet aracımı teslim almış bulunmaktayım. Aracım daha önceden de bahsettiğim gibi 1.5dci s&s iç-dış kırmızı icon paket. Daha sadece 12km kadar sürdüm. Bu hafta sonu Ankara-İstanbul-Ankara yapacağım. Yakıt tüketimi testi de yapmayı düşünüyorum. Test etmemi istediğiniz bir nokta var ise belirtin elimden geldiğince yapmaya çalışacağım. Resim eklemiyorum çünkü nazardan korkarım:aytuğ

Hehehe sıkıntı yok üstadım. Korkacak bir durum yok.
Google amcaya bir gir ve Peri 261 yaz bakalım ne çıkıyor :)