Aracımı teslim aldım :)

saruja

Selim Levent SARUHAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi olmuş iyi:bravo

Hasanavci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız maşallah diyelim.

hct

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı terazidereden saat akşam 5te aldım 5kmde olarak.eve git gel bidaha esenlere dön vs derken bir baktım 250 km olmuş araç 5 saatte. Ev işte 30 km olunca 6 günde 600 oluyo doğal olarak. Zaten şartlar böyle olmasa 208gti alırdım, alamadım içimde kaldı :)

Birde benim aracımda start stop yok, ama faturasında ruhsatnda 90bg olarak geçiyor. Start stop olmayan 75liklerde var. Bir sıkıntı yoktur dimi?

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s&s e para ödemediyseniz bir sıkıntı yok ama parasını ödediyseniz eksilk donanım oluyor araçta.bildiğim kadarıyla dizelde kaldırıldı zaten o sadece benzinlide var şuan

hct

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok herhangi bir ödeme yapmadım s&s için. Aracın özelliklerindede yoktu, olsada kapalı konumda kulanırım nedense sinirlerimi bozuyor arabanın kendi kendine stop edip çalışması

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın hayırlı olsun.

benim 1.5 dci start stop bazen calısıo bazen calısmıyo "otomatık stop mumkun değil " diye uyarı cıkıo.
maise goturdum arızayı bulamadılar.

toplam maliyet kac lira ?
lastikler ne marka ?

hct

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın hayırlı olsun.

benim 1.5 dci start stop bazen calısıo bazen calısmıyo "otomatık stop mumkun değil " diye uyarı cıkıo.
maise goturdum arızayı bulamadılar.

toplam maliyet kac lira ?
lastikler ne marka ?

Sağolun, lastikler continental olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. Toplam maaliyet derken aracı alış fiyatımımı soruyorsunuz?