Aracımın çalışmaması

Endülüs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar hayırlı günler 2 gün önce akşam aracımı bir çlıştırayım dedim araç 2 gün yatıyordu marşa bir bastım almadı cikleyi çektim bir daha denedim hiç tık yok acaba dedim akü mü bitti sabah akü yü söktüm 4 saat şarz ettim aküyü taktım marşa bastım gene tık yok araç çalışmıyor ne hikmetse antifiriz koydurmuştum marş dinomosu karbüratör bakımını meksefe aklınıza ne geliyorsa hepsininin bakımını yaptırdım ama araç çalışmıyor acaba havaların soguk olmasından dolayımıdır anlamadım aracım reno 19. 1.6 rt. benzinli hiç tüp takılmamış allahtan araç evin önünde. Arkadaşlara sordum soguktan marş dinomosu sıkışmıştır hafif bir şekilde çekişle çalışır dediler acaba sigortalarla alakalı bir durummu sizden ricam degerli fikirlerinizi gönderirseniz çok bahtiyar olurum selametle.

osmnszr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba;
Arkadaşlarınında dediği gibi marş basarken marş dinamosuna çekiçle vurarak çalıştırabilirsin biraz ısındıktan sonra hiç birşey kalmaz...

Endülüs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok sagol kardeşim

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Distirübütör kapağı da sıkıntı yapabilir , aynı araçtan bende de var. Soğukta marş sıkıntı oluyordu distiribütör'ü yan sanayi takmış eski sahibi değiştirdik orjinaliyle. Rölanti dalgalanması bile düzelmişti