Aracimin ön hoparlörlerini hangisi ile değistireyim????

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul daysan önerebileceğim tanıdık yer var İstanbul da değilsen aracın megane 2 ise önler e muhakkak 13 cm alpine almanı tavsiye ederim ben öyle yaptım :eyv

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm. Impact daha iyi gibi geldi bana, yırtık için, kalın plastik eldiven veya bisiklet iç lastiği, hoparlörün hem ön tarafına hemde arkatarafına önlü arkalı iki santim kalınlığın yırtığın boyutuna göre kes bally ile yapıştır. bally i kullanma talimatını okuyarak yapıştır. yoksa işe yaramaz. göçüğü ise sağlam bir bant yardımı ile yapıştırıp dışa doğru dikkatli bir şekilde çekebilirsin. Küçük parça dönüştürücü ama tam anlamadım üstünde yazan yazıları google amacaya sorabilirsin. Hoparlörler kaliteli en azından çin malı değil. iyi değerlendir.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul daysan önerebileceğim tanıdık yer var İstanbul da değilsen aracın megane 2 ise önler e muhakkak 13 cm alpine almanı tavsiye ederim ben öyle yaptım :eyv
Kompenantmı yoksa normalmi takmıştınız

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
voltajını görmeden yorum yapmak zor
orjinal hoparlörden tak derim. onlar kompanent gibi bişey...onları takarsan amfide takmalısın.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum sakin ol İmpackt ların birinin göbeği gitmiş diğeri hem yarılmış hemde göbeği içeri kaçmış bize fikrimizi sordun bizde söledik gereksiz gerginlik yapma kendine..

ben de öyle görüyorum, yoksa fotoğraflar mı yalan söylüyor ))

warning19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginiz icin teşekkürler impact takacagim teyp kurtarıyor anfiye gerek kalmıyor 3 yaşında çocuğum var gecti bizden anfi ne artık kafam ağrıyor yoksa 1 bas anfisi 2 de normal anfi 1 kapasitör 3 cift 13 luk 2 cift de 16 jvc kompenant takimi 2 tanede 35 lik bas var zamanında cok para harcamıştım hepsi duruyor kiyamiyorum, dursun oğluma miras bırakırım :salca hehe

warning19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kolega35 abimize teşekkürler .

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gördüğüm kadarıyla senin zaten kapı iç döşemelerinde ki plastikler kesilmiş. Sıkıntı yok istediğin hoparlörü tak.:eyv

akn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulabilirseniz Vibe ürünlerini bulun takın ve tabikide bir de amfi çok temiz ses veriyor. Meganımızda ve Rainbow'da da Vibe ürünleri var ve çok memnunum, çok güzel ses veriyor.

warning19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çocuk olduğu icin anfi olmuyor ses açılmıyor kisikta da.bit süre sonra.cizirti yapıyor ona da sinir oluyorum kapi icininde en küçük bolumunu kesip hoparlör ustune yumuşak plastik den cati yaptım hoparlörü taktiktan sonrada arabayı iyice on kapilarin camina iyice tutarak yikadim sorum olmadı çok şükür bu da benim işimi görür.