Aracımızın kirini üzerinden attık. Çok yorulduk çooookkk..

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Hakkı Abim ALLAH kaza bela vermesin :eyv

Forumun En Pis Aracı Baki Kardeşimin Araci hehe hehe hehe

Gustavvv

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkı ABİ BENDE MEMLEKETİM OLAN KAYSERİYE GELİRSEM BENİM ARABAYIDA SENİN Kİ GİBİ YTAPALIM MI ABİ ÇOK BEGENDİM ALLAH KAZASIZ BELASIZ KULLANMAYI NASIP ETSIN CUMLEMIZE.... SAYGILARIMLA ABİ SÖZ MÜ GELİNCE YAPICAN MI BENIM ARABAYI :d

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkı abi maşallah bir itirafta bulunayım senin aracı ayrı bir seviyorum ben nedeni de ortada :eyv

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık Hakkı abim.

Öğleden sonra dükkanın karşısına Megane park etti. Aha dedim Hakkı abi geldi. Baktım başka biri, ;)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Hakkı Abim ALLAH kaza bela vermesin :eyv

Forumun En Pis Aracı Baki Kardeşimin Araci hehe hehe hehe

Eyvallah kardeşim sağolasın. Baki şu an utancından araba yıkıyor olmasın.hehe

Hakkı ABİ BENDE MEMLEKETİM OLAN KAYSERİYE GELİRSEM BENİM ARABAYIDA SENİN Kİ GİBİ YTAPALIM MI ABİ ÇOK BEGENDİM ALLAH KAZASIZ BELASIZ KULLANMAYI NASIP ETSIN CUMLEMIZE.... SAYGILARIMLA ABİ SÖZ MÜ GELİNCE YAPICAN MI BENIM ARABAYI :d

Amin kardeşim sağolasın. Kayseri'ye gelince bakarız çaresine. Belki birebir çalışamam ama nasıl ve ne yapılacağını tarif etmeye söz verebilirim.:))

Hakkı abi maşallah bir itirafta bulunayım senin aracı ayrı bir seviyorum ben nedeni de ortada :eyv

Duygular karşılıklı kardeşim, çok teşekkür ederim. Hadi sen yat artık.12 3

Eline sağlık Hakkı abim.

Öğleden sonra dükkanın karşısına Megane park etti. Aha dedim Hakkı abi geldi. Baktım başka biri, ;)

Hiç sorma be kardeşim Tam shell'in oraya geldim ışıklardan giricem senin oraya bir telefon acı acı. Yengen yanlış ip almış dükan kapanmadan acil değiştirilmesi gerekiyormuş. Haydi bir hışımla eve gittim. İç işleri bakanlığı çağırırda gitmezsem ödenek kesiliyor abi ne yaparsın.ıslık

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç sorma be kardeşim Tam shell'in oraya geldim ışıklardan giricem senin oraya bir telefon acı acı. Yengen yanlış ip almış dükan kapanmadan acil değiştirilmesi gerekiyormuş. Haydi bir hışımla eve gittim. İç işleri bakanlığı çağırırda gitmezsem ödenek kesiliyor abi ne yaparsın.ıslık

Sağlık olsun abi. Aman iç işleri bakanlığının çağrısına uymazsan durum vahim olur abi ıslık
hehe

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah kardeşim sağolasın. Baki şu an utancından araba yıkıyor olmasın.hehe
ıslık

Yikasin Abi Artik Yani hehe hehe Renault un Yüz Karasi ( Öldürcek Beni Yorumlari Okuyunca ) hehe hehe hehe

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Yikasin Abi Artik Yani hehe hehe Renault un Yüz Karasi ( Öldürcek Beni Yorumlari Okuyunca ) hehe hehe hehe

hehe hehe hehe :yer :yer

valla şuan yorumları okuyunca gülmekten öldüm yaa :D :D dur daha tayfun an itibari ile aracın resimlerine koyucam son kirine bak ALLAH kısmet ederse yarın yıkıyacağım zaten babam diyor işim olmazsa al arabayı birde çalışınca daha bir kirlenmiş gece havaalanına gittim :D

hehe hehe hala gülüyorum

haklısınız forumun en pis aracına sahibiz nazara karşı bire bir geliyor gören diyor böyle arabamı olur :D yazında 0 mı diyorlardı

tolgad06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maaşallah güzel olmuş kazasız belasız kullanın :)