Aracın Bluetooth'u Bozuldu

semih24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar şimdiye kadar hiçbir sorun yoktu birden aracın bluetoothu bozuldu.
Sorun ne olabilir radyoyu komple değiştirmek mi gerekiyor yoksa başka türlü nasıl halledilir?
Aracın bluetoothunu açıyorum ama telefonum görmüyor acaba telefonumda mı sorun var diye başka cihazlarda denedim bağlandı ama aracın bluetoothu açık olmasına rağmen göremiyorum bide yol bilgisayarında bluetooth işaretide hiç yanmıyor.

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Himm hic bluetooth u bozulan arac gormemistim araci birakin telefon yada bilgisayar bile duymadim inanin ama bozulmus yapacak bisey yok. Teyp in icinden bluetooth cipi degisitirilerek sorun cozulur ama Turkiyede o isi ekonomik halledemezsiniz teyp in yenisini almak daha mantikli. www.aliexpress.com dan bakiniz dedemin c5 inin teybide cd cikarmiyordu tamirci 300tl istedi ben 50usd a teybin kendisini getirtdim ve kendim taktim. Unutmayin uzerinde marka olmayan butun elektronik cihazlar, marka olanlarinda %80 ni cin malidir.
Renault dacia isi gucu kalmadida teypmi uretecek [emoji1]

Yakıt dediğin yakılır

semih24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yetkili servise orjinal radyonun fiyatını sordum 2.500 tl dediler bi bluetooth içinde bu kadar para vermek istemiyorum.

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok fahiş fiyat hiç gerek yok bence.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Trlefon ve araçtan bluetooth u resetleyin.Ağı ya da bağlantıyı unut seçeneğinden sonra tekrar eşleştirin.Böyle düzelebilir.

semih24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sorunu çözdüm radyonun "TA" özelliğini devre dışı bıraktığım için bluetooth çalışmıyormuş onu tekrar aktif edince düzeldi.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yetkili servis benim fluence icinde 1900 istemisti teyp icin. Bu arada benim teyipte AF ve TA surekli kapali konumda ve bluetooth ile ilgili bir sorun yasamadim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi