Aracın Garantisini Bozacak Uygulamalar

omerf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault servisleri genelde bu konuda oldukça iyidir.

Jant veya yay gibi şeylerden aracın ön takımına herhangi bir zarar gelirse orjinal olanları her zaman saklayın geri takıp servise götürürseniz herhangi bir sıkıntı olmaz.

Park sensörü takıldı diye araca nolursa olsun kolay kolay garanti dışı kalmaz.

Geri dönüşü yapılabilen şeylerde zaten sıkıntı olursa orjinal haline geri dönmek en basit çözüm.Servisle aranız biraz iyise ona bile gerek kalmaz.

emirsimsek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2009 Yılında Clio 3 Sahibi Oldum Aracıma Alarm Taktırdım dışarıda garantili Şuan aracım 60.000 km de Servisle Hiçbir sorunum olmadı :) Renault Bağdatlılarda aracı aldım bakımlarının hepsini herşeyini orda yaptım Servislede Aram Çok iyi . En Kısa zamanda Clio 4 almayı düşünüyorum Ve aklımdada garantiyi bozucak uygulamalar var inşallah yine sorunum olmaz servisle .

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Belirtiğiniz seçeneklerin hepsi aracınızı Garanti dışı bırakır.

HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.. araç üzerinde yapmak istediğiniz değişikliklerin hepsi ilgili bölümün garantisini bozar örneğin xenon far ve ses sistemi elektrik tesisatının garantisini bozar, 17 jant ve yayda yürüyen aksamda meydana gelebilecek üretimden kaynaklı kusurların giderilmesinde garantiden faylanmanıza engel olur.

arkadaşıma katılıyorum Bunların dışında bakımına düzenli girmezseniz gene garantiye girmez aracınız

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault servisleri genelde bu konuda oldukça iyidir.

Jant veya yay gibi şeylerden aracın ön takımına herhangi bir zarar gelirse orjinal olanları her zaman saklayın geri takıp servise götürürseniz herhangi bir sıkıntı olmaz.

Park sensörü takıldı diye araca nolursa olsun kolay kolay garanti dışı kalmaz.

Geri dönüşü yapılabilen şeylerde zaten sıkıntı olursa orjinal haline geri dönmek en basit çözüm.Servisle aranız biraz iyise ona bile gerek kalmaz.

Park sensörü her halükarda garantiyi bozuyor diye biliyorum.

Feth

Serdar ŞİMŞEK
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgilendirmeler için teşekkür ederim. Hayırlı forumlar.