Aracın içinin ısınmama sorunu .

toybars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
torpido ortasındaki havalandırmayı kapatıp kaloriferi açın ısınırsınız

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
LPG ciye su hortumları baktırın... hatalı/direkt bağlamış olabılır... kalorifere giden hortum baypass olmuş olabılır... :eyv
rdyatör önü karton rısklı olabılır, hava güneşli ve rampada sakat olabılır...

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam 10 ay önce konuyu açıp soru sormuş, eski konuları mesaj kasacam diye açanlara kıl oluyorum.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Adam 10 ay önce konuyu açıp soru sormuş, eski konuları mesaj kasacam diye açanlara kıl oluyorum.

kardeş, uykusuzum... dalgunum... stressteyım... :berbat
benden önceki konuyu güncellemiş demekki, muhtemelen o da fargetmedi mi ne... bizde zazan gibi yazmışız... nıye bozuyon bızı yani... :slc
mesaj kotam gırtlağa kadar basık zatı... :eyv

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş, uykusuzum... dalgunum... stressteyım... :berbat
benden önceki konuyu güncellemiş demekki, muhtemelen o da fargetmedi mi ne... bizde zazan gibi yazmışız... nıye bozuyon bızı yani... :slc
mesaj kotam gırtlağa kadar basık zatı... :eyv
Bilal abimm sana değil abi, senden önce olmuş, arkadaş mesaj sayısını şişirmeye çalışıyor galiba.konuya mesaj yazınca yeni gibi en üste çıkıyor. Senle alakalı değil abimmmm ;)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
bırak mesaj doldursun adam beya... sayfalarda hareket oluyor... tabi yakın tarihli konular olsa daha ıyı yane... bızde haybeye düşmeyız ... :cool:ıslık

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah abimm:eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ya ben de sevinmiştim yalnız benim sorunum değil diye, mevsim itibariyle iyi olmuş, zira bendeniz de bugün klimayla ısınmaya çalışınca ısınamadım 12 3 sonra telefon desteğiyle öğrendim gerçi klima değil kaloriferi kullanmak lazımmış, ne yapayım acemiyim:cool: