Aracın Kendi kendine motor çalıştırması

mozcengel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar bende Manisadan aranıza katılıyorum. Nette videolarını gördüğüm özellik açmayı bende aracıma uyguladım buraya kadar herşey güzel, fakat sonrasında r-link İ kurcalarken araç motorunu zamana göre çalışmasını kurabileceğim bir menü aktif olmuş. Menüye girince aracı ne zaman çalıştıracağıma dair saat soruyor, veya belli aralıklarla aracı çalıştırıp durduracak zaman Menüsü var.Nette yaptığım araştırmada böle bir konuya rastlamadım. Bunu daha önce yaşayan varmı. Birde birkaç kere araçların kendi kendine çalışıp hareket ettiği ve kaza yaptığı haberleri var yaşanmış. Benim araçta gece alıp başını gitmesin diye sormak istedim yardımcı olabilirmisiniz.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.O sistemin menüde açılsa da çalışmıyor.Tehlike yok merak etmeyin.

mozcengel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki aracın developer dan apple car playi açtım v3 olan model rlink menüden akıllı telefon açıldı fakat apple car playe bağlanmıyor. Videoda çalışması gereken versiyona uygun aracın versiyonu neden çalışmıyor bu arkadaş.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Akıllı telefon menüsü 2 yerde birden açılması gerekiyor.Aracınızın carplay uyumlu olması gerekiyor.2017 Mayıs ayı sonrası üretim araçlar carplay uyumlu.Aracınız daha önce üretildiyse ana cihaz değişmeden çalışmaz.

mozcengel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Befe bey cevabınız için teşekkürler bende Size ulaşmaya çalışıyordum. Bazı arkadaşlar 2016 dada çalıştığını söylüyorlar ben usb portu için araştırdım fakat port değişimi yapıldıktan sonra portu araca tanıtmak gerekir dediler böyle birşey varmı ve değişim için parçanın nasıl sökülüp taklıcağına dair bir video vs varmıdır elinizde