Aracın sıkıntısı ne olabilir.

burak58600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracın dörtlüsünü yaktıktan sonra birkaç dakika normal yanıyor ama 5-6 dakika sonra sol veya sağ (Hangisi belli olmuyor) sinyal sönmüyor. Yani araçın sadece bir kısmının sinyalı calısıyor. Mesela en son denediğimde sağ kısım ön ve arka sinyaller yanıyor sol taraf hiç yanmıyor. Normalde dördüde yanması lazım. Aracın tüm ampülleri değiştirdim sigortaları değiştirdim. Kabloları dğeiştirdim ama hala düzelmedi. Her usta farklı birşey söylüyor. En son Flaşörden dediler şimdi onu değiştirmeyi düşüyorum. Sizce flaşör veya başka nereden sorun kaynaklı olabilir.

usayden

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzer bir problemle bende karşılaştım 2005 symbol de.
İki ayrı elektrikçiye gittim çözümleyemedi. Aydın'da tavsiye üzerine gittiğim son oto elektrikçi bagajı açtırdı.
Arka sinyallerin olduğu kısımları söktü ve getirdiği tükenmez kalem içine benzeyen metal bir çubukla orada bir işlem yaptı ne yaptığını göremedim tahminim ampullerin takıldığı duyların bulunduğu metal parçanın üzerinde birşeyler yaptı. Sorunum çözümlendi. (Yani belkide o duyların bulunduğu metal aksamda bir problem olabilir. tamamını etkiliyor. birisindeki devre problemi.)
Adam sorsamda söylemedi zaten ne yaptığını. o gün için 5 lira vermiştim. :) bazen kıyıda köşede kalmış dükkanlarda çok iyi işler çıkabiliyor.

anlkbck

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
amerikan park varsa onun modülü bozulmuş olabilir

burak58600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
amerikan park varsa onun modülü bozulmuş olabilir

amerikan park yok normal fabrika siinyalleri mevcut üzerinde

burak58600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzer bir problemle bende karşılaştım 2005 symbol de.
İki ayrı elektrikçiye gittim çözümleyemedi. Aydın'da tavsiye üzerine gittiğim son oto elektrikçi bagajı açtırdı.
Arka sinyallerin olduğu kısımları söktü ve getirdiği tükenmez kalem içine benzeyen metal bir çubukla orada bir işlem yaptı ne yaptığını göremedim tahminim ampullerin takıldığı duyların bulunduğu metal parçanın üzerinde birşeyler yaptı. Sorunum çözümlendi. (Yani belkide o duyların bulunduğu metal aksamda bir problem olabilir. tamamını etkiliyor. birisindeki devre problemi.)
Adam sorsamda söylemedi zaten ne yaptığını. o gün için 5 lira vermiştim. :) bazen kıyıda köşede kalmış dükkanlarda çok iyi işler çıkabiliyor.

İnşallah bizdede Pek fazla sıkıntı olmmadan halledebiliriz. Kimseye güvenemiyoruz ki adamlar artık para kazanmak için arabaya sıkıntılı muamelesi yapıyorlar.

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dörtlü düğmende sıkıntı olabilir. çünkü sinyallerede dörtlü düğmesi üstünden devre tamamlıyor.%90 düğme