Aracın Yakıt Akışını bir türlü çözemedim Bi bilgi verirmisiniz :/

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu rakam renualt megane 2 rs lerde hatta 3.0 clio rs lerde bile yok servise gidip gerekli kontrolleri acil yapmanda fayda var :eyv

İrfanAlper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cidden yakıt yetişmez buna;
Aracın hızında vs. bi değişiklik farkı var mı ?
Servis şart.

Peter35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Günaydınlar herkese. Aracın kalkısında falan var biraz değişiklik hızı falan biraz atik hani, ama başka araclarda bile mümkün değil diyorlar,bugün inşallah servise goturcekler bakalım ne çıkacak

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Günaydınlar herkese. Aracın kalkısında falan var biraz değişiklik hızı falan biraz atik hani, ama başka araclarda bile mümkün değil diyorlar,bugün inşallah servise goturcekler bakalım ne çıkacak

İnşallah telefisi olan bir sıkıntı çıkar. Bu arada 22 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştireceğimiz RFC İzmir Çiçekliköy kahvaltı organizasyonuna seni de bekliyoruz.:eyv

Peter35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah telefisi olan bir sıkıntı çıkar. Bu arada 22 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştireceğimiz RFC İzmir Çiçekliköy kahvaltı organizasyonuna seni de bekliyoruz.:eyv

Tabiki de seve seve gelirim :) hep tanışmış oluruz hem bilgi sahibi olurum bazı konularda danışıp :)

Peter35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis e goturdum ve lpg olduğu için beyin algılayamıyormuş hiç bir sıkıntısı olmuyormuş... Başınızı ağrıttım kusura bakmayın :)