Aracına RS Spoiler taktıran var mı aramızda?

Tibia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi günler. Aracıma RS spoiler taktırma aşamasındayım ama birkaç sorum olacaktı.

RS spoiler kaç parçadan oluşuyor?
Direk yerine oturuyor mu herhangi ek parçaya vs gerek var mı?

Her ne kadar uzak ihtimal de olsa birilerinin yardımcı olabilmesini umuyorum :) Şimdiden teşekkürler.

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 parça alman gerekli,

960301787R - Spoiler'ın dış kısmı (Ülkemizde mevcut)
960796258R - İç montaj kısmı (Araştırdığım kadarıyla ülkemizde mevcut değil, özel siparişle belki getirilebilir)
960977042R - Conta kiti (Araştırdığım kadarıyla ülkemizde mevcut değil, özel siparişle belki getirilebilir)

Tibia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 parça alman gerekli,

960301787R - Spoiler'ın dış kısmı (Ülkemizde mevcut)
960796258R - Ä°ç montaj kısmı (AraÅŸtırdığım kadarıyla ülkemizde mevcut deÄŸil, özel sipariÅŸle belki getirilebilir)
960977042R - Conta kiti (AraÅŸtırdığım kadarıyla ülkemizde mevcut deÄŸil, özel sipariÅŸle belki getirilebilir)

Sağolun hocam. Heryerde sadece dışı satılınca bir de ucuz olunca acaba dedim ama çok maliyetli olacak böylesi. Spoiler defteri de kapanmış oldu :(

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolun hocam. Heryerde sadece dışı satılınca bir de ucuz olunca acaba dedim ama çok maliyetli olacak böylesi. Spoiler defteri de kapanmış oldu :(
Maalesef... Rs versiyonu alacak paraya satıyorlarda biz gidip boşunu almışız gibi tavır yapıyor Reno. Bu tip parçalara çok para istiyorlar. Parayıda geçtim kimi zaman temin edilemiyor diyorlar. = para versende yok. Deyip kapıları kapatıyorlar. Bana kalırsa reno içinde Tr de sonradan rs'e dönmüş araç görmek istemeyen abiler var.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Dostum bagajı aç yukarı kaldır bagaj kapağının iç tarafında 6 adet siyah tapa var (pilastik)+ sağ ve sol köşe taraflarla bagaj dış kısmındaki piano blac parçaları tutan ikişer adet vidalar (içtarafta) onlarıda sök sonra spoileri yukarıya doğru dengeli çek spoiler komple eline gelir. İşçiliği güzel olan boyacıya pianoblac renge boyattır. Tak ve aracın görümünün nasıl değiştiğini göreceksin. Rs spoiler hikaye.

Tibia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef... Rs versiyonu alacak paraya satıyorlarda biz gidip boşunu almışız gibi tavır yapıyor Reno. Bu tip parçalara çok para istiyorlar. Parayıda geçtim kimi zaman temin edilemiyor diyorlar. = para versende yok. Deyip kapıları kapatıyorlar. Bana kalırsa reno içinde Tr de sonradan rs'e dönmüş araç görmek istemeyen abiler var.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğraşan var. Çeviren de var. Sahibindende dolaşırken 2 örnek gördüm. İkisi de oldukça fazla emek ve para harcanmış arabalar sanırım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-ozel-dizayn-hatasiz-kayitsiz-591845203/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...4-rs-boylesi-bir-daha-gelmez-589836902/detay/

Özellikle kırmızı araba efsane. Her parçası RS. Başka bir forumda yağım aşamalarını görmüştüm. Ha ben o kadar para harcar mıyım? Katiyen harcamam orası başka :D

Bir de nasıl yapmışlarsa farları lede çevirmişler. Bu da araştırdığım konuların arasında :kahve

Tibia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum bagajı aç yukarı kaldır bagaj kapağının iç tarafında 6 adet siyah tapa var (pilastik)+ sağ ve sol köşe taraflarla bagaj dış kısmındaki piano blac parçaları tutan ikişer adet vidalar (içtarafta) onlarıda sök sonra spoileri yukarıya doğru dengeli çek spoiler komple eline gelir. İşçiliği güzel olan boyacıya pianoblac renge boyattır. Tak ve aracın görümünün nasıl değiştiğini göreceksin. Rs spoiler hikaye.

Spoileri boyamayı ben de düşündüm de nasıl durur emin olamadım. Belki sadece kaplatır bi bakarım hoşuma giderse devam. Spoiler eki alayım dedim ama hiç hoşuma gitmiyor oldukça kaba duruyor.

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız nerenk bilmiyorum. benim kırmızı kendim söktüm ve oto boyacıma boyattım spor ve havalı durdu . tabi zevkler ve renkler tartışılmaz .

Tibia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız nerenk bilmiyorum. benim kırmızı kendim söktüm ve oto boyacıma boyattım spor ve havalı durdu . tabi zevkler ve renkler tartışılmaz .

Benim aracım da kırmızı. Fotoğraf yükleme şansınız var mı acaba merak ettim?