Aracınıza Yakıtı Nereden Alıyorsunuz?

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefon hattım pocell, ilk aldığımda 200 TL yakıt verdi. Ayrıca hale hazırda litrede 12 kuruş indirim alıyorum. Örneğin 100 TL'de 2.5 TL indirim oluyor.

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
opet,petrol ofisi gibi markaların mazotları kalındır.arabada gürültülü çalışır ve çok yakarlar. piyasada en shell eurodiesel gt mazot. bunun üzerine tanımam. aracımı ilk alıgım günden beri shellden başka mazot koymadım. performans ve yakıt olarakta gayet memnunum. :)

elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
opet,petrol ofisi gibi markaların mazotları kalındır.arabada gürültülü çalışır ve çok yakarlar. piyasada en shell eurodiesel gt mazot. bunun üzerine tanımam. aracımı ilk alıgım günden beri shellden başka mazot koymadım. performans ve yakıt olarakta gayet memnunum. :)

Opet, Petrol ofisi gibi markalar kendi rafinerilerini kurdularda bizim mi haberimiz yok? Ege bölgesi için söylüyorum; Bütün istasyonlar mazot ve benzini Aliağa Rafinerisinden alıyorlar. Sanırım İstanbuldakilerde Kocaeli'nden alıyorlardır.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Performansı neye göre değerlendiriyorsunuz

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Opet, Petrol ofisi gibi markalar kendi rafinerilerini kurdularda bizim mi haberimiz yok? Ege bölgesi için söylüyorum; Bütün istasyonlar mazot ve benzini Aliağa Rafinerisinden alıyorlar. Sanırım İstanbuldakilerde Kocaeli'nden alıyorlardır.
Söylediklerinize katılıyorum. Rafineri çıkışında her şirketin yerleri varmış tanker dolumu yapıldıktan sonra burada şirketler kendi katkılarını tankerlere ilave edip mühürleyip gönderiyorlarmış . Bunu pettolde alt yönetimde çalışan bi arkadaşım anlattı. Bizzat görme şansım olmadı. Olacağınıda zannetmiyorum.

kubilay71

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Antalyada da rast gelmiştim %10 iskonto uygulayan petrole bir akrabam orda oturuyor