Aracınızda En Sinir Olduğunuz Yolcu Hareketleri

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sigara içmeye kalkanlar ve teybimle oynamaya çalışanlar. Uyuz olurum :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
henüz sadece 7-8 kişi olduklarından fazla sinir olacak hareket de görmedim, ya da güvenmediğim tipleri araca almadığımdan da olabilir.

bir süre tabii ki sağ koltuğa alerjisi olan nişanlımın "sağda araba var, solda çocuk var" gibi sanki benim görüş açım dışında bir tehlike var gibi konuşması ve bildiğim yolları tarif etmeye kalkması yeterince sinir bozucuydu, ancak kendi hatasını fark edip bu huyunu bıraktı çok şükür ama ben unutamıyorum :D halbuki çenesin tutsaydı o zamanlar özel şoförlüğünü daha çok yapabilirdim:)

levent altınay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka koltukta arabaya kusan oldumuuu camdan asaya atasım var.... lanet olsunn yaaa

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
arka koltukta arabaya kusan oldumuuu camdan asaya atasım var.... lanet olsunn yaaa

o ne yaa... şehrlrarası otobüsmü bu yaa... :cool: öylesye, araçta geğiren, ayanı çıkaran, gaz kaçıran, vs yolcuları da anmak lazım...ıslık

bide ayanın çamurunu koltuğa, döşemeye bulayan-silen öküzler var... onlar ayrı bir travma zaten... :cool:

psco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yolda panik yapanlar, teyple oynayanlar , açık camımı kapatmaya çalışanlar , şöför koltuğun arkasındaki kişi koltuğa diz kapaklarını dayaması , hızıma karışanlar,

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Hepsine Ek Olarak Araba Kullanışımı Eleştiren Bildiğim Yolları Bana Tarif Etmeye Kalkmaları Ve Benim Onları Dinlemeyip Bildiğim yoldan Gittiğimde Beni Gereksizce Eleştirmelerine Radyoda Sevdiğim Müziklerde Bir İki Kademe Ses Açınca Kanal Değiştirme Çabaları Yada Sesini Kısmalarına Deli Oluyorum

( Yol Tarifi Konusunda En Son Arkadaşımı Araban İndirmişliğim Var Yaparım yani Affetmem )

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teypı kafasına gore kurcayanlardan, sigara içmeye çalışalardan:mad:..arka camları kro gibi acıpp 'müzik acsana oğlum piyasa yapalım' diyen arkadaslardan.bir de arabayı yıkadıktan sonra camları acmayın dememe ragmen acanlardan..indirip sildirdigim çok oldu bu yuzden .:D