Araçlarımızdaki Ses Sistemlerinin Özellikleri...

Elif92

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
2 takım var

1.si

2 X

kurulu hali (idi) :

----
2. takım:

Ve 2 takımda boşta şuan :D 1.si babamın eskı arabadaydı. 2.takım kendı halınde ufak bişey zaten 206m daydı

Son düzenleme:

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Standart Ne Varsa O İlave Yaptıracak Vaktim Olsa Yaptiracam Aslında Ama Hem Sürekli Binmediğimden Hemde Fazla Vaktim Olmadiğindan Standart Olanla İdare Ediyorum

Elif92

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
@Feron evet çok memnunum ondan önce jbl in amfi sini denedık ama edison daha güçlü geldi

Elif92

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
2 takımda boşta ama bu takım araca takılıcak. diğer takımda yaz başı gelıcek araca takılıcagından malesef satılmıyor. ama isterseniz aynı takımı toplamanız için yardımcı olabılırım?

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jameson JS-2500 Auxlu felan CD çalar
Jameson Ön arka güçlü hoparlörler .

İlerde nasip olursa ön kapılara 2 tane 13 cm'lik mid takımı :) Göğüsede kaliteli tweter ...
Subwofer'e gerek yok ... Fazla gürültülü ortama ne gerek var :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
59 tl'lik usb girişli muhteşem roadstarhehearkada 2 baba oval goldmaster'lar:halayki 1'i patlak:halayönde hayret bir şekilde 13 cm'lik pioneer:naberama şöför tarafındakine bir ara(yaklaşık 2 senedirhehe)kablo çekeceğim inşallah:cool:valla anlatırken ben utandım yaw:halaybir ara ses düzeni konusunu gündeme alayım anlaşıldı:cool:

TAYF

Tayfun DİLMEN, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ana Ünite - Kenwood Kdc-414um
Ön Kapı - Alpine Spg-17c2
Arka Cam Önü - Alpine Spg-17c2
Arka Cam Önü - Sony Xs-h03

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 takımda boşta ama bu takım araca takılıcak. diğer takımda yaz başı gelıcek araca takılıcagından malesef satılmıyor. ama isterseniz aynı takımı toplamanız için yardımcı olabılırım?

Bursa buluşmasına giderken aletçantalarını yanımıza alalım, Araba ile tur atma bahanesi ile çıktıkmı ohhh tamam zenginiz hehehehehehe