Aramızda Reprezant ( Mümessil) Olan Var mı?

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
tip-kılık.kıyafet-ifade/konuşma(net-emin-güvenli-inandırıcı olma)kültürü-tarzı, tahsili, yaşı, tecrübeleri-referansları, ekip-org.çalışmaya yatkınlık, çözüm odaklı potansiyel, vs vs.... buna göre, taban ücret(asgari ücret) den başlar gider...+primler,ikramiyeler,mesailer vs olabilir... :cool:
pozısyona ve kurumsal imkanlara-ihtiyaca göre şartlar, aranan özellikler ve toplam ücret değişir... vs vs... :cool::eyv hayat ve iş hayatı gerçekleri zordur...:D sanal aleme benzemez...cenker

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tip-kılık.kıyafet-ifade/konuşma(net-emin-güvenli-inandırıcı olma)kültürü-tarzı, tahsili, yaşı, tecrübeleri-referansları, ekip-org.çalışmaya yatkınlık, çözüm odaklı potansiyel, vs vs.... buna göre, taban ücret(asgari ücret) den başlar gider...+primler,ikramiyeler,mesailer vs olabilir... :cool:
pozısyona ve kurumsal imkanlara-ihtiyaca göre şartlar, aranan özellikler ve toplam ücret değişir... vs vs... :cool::eyv

BU yazını okudum abi. Artık kendimi Pringılstan çıkmış gibi hissediyorum :) tükenmez kaleme rakı koyarsan ne olur? Pilot kalem olur :D ben tiner içmeye gidiyom hehe

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hahahah :D eyvallah bilal abi . hayırlısı bakalım

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Evrenım, sana USA-Harward dan bir doktora ayarlıcam... nsa le görüşeyım bi... :cool:

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
olmaz Evrenim, whısky, burbon,tekila,vs.. aşağısı olmaz.. lazımsın memlekete... :cool:
NSA, NASA farklı ya, farketmez ıkısıde Fedaral US kurumları, yardımcı olurlar ıllaki master yapmana... :cool:

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı Evren abi :D Sen bu aralar iyice bozdun niyeti hehe 2 dir rastlıyorum tiner filan.:D Sana en acilinden R.S bulmamız lazım.. :
Bende şimdilik şöyle bişe var seni biraz oyalar bu hehe

09012012078.jpg
[/URL] Uploaded wi

İstersen sana ayarlayabilirim böyle bişey... :cool:

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
yap bişiler, rahatlarsın... :cool:

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farlarıdamı yanıyo bunun hımmm