RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hacı pulathaneliydi senin yüzünden pulat oldi şimdida pully :D kralı gelse vazgeçmem pulattan :D Ciğerlendirecezde daha maddi kaynak yok. Hatunu kandırabilirsem sana salça olacam bir hususta ;)
hangi konuda salca olcan parasal mevzuların önemi yok

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rs konusunda :D

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu için teşekkürler,
fakat ürünlerin fiyatları ciddi anlamda uçuk. Katlanır elektrikli sinyalli ayna şu an da ebay da 55 dolar,2 hafta dişini sık ve babalar gibi kullan, 320 tl verilmez, çünkü malzeme kalitesi zaten zayıf parçalar, onun yerine orjinalin üzerinde güzel bir işçilikle çok daha hoş bir uygulama yapılabilir.

Enjektör takımı ayrı bir uçuk fiyatta :)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Türkiye deki fiyatları listelemeye çalıştım. Baştan da dediğim gibi varsa bildiğiniz uygun yollu ilanlar link paylaşın ki bizlerde faydalanalım. Ben bahsettiğiniz siteden arama yapmadım nasıl yapılır bilmem. Link paylaşırsak daha faydalı olur :eyv

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elimde f7r orjinal ecu var ilgilenn olursa uygun vericem amacım elimden çıksın , sıfırdan hiç bi farkı yok üzerinde toz bile yok silikon baskısı orjinal duruyo

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat ne düşünüyorsun?

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi 300 350 ye vercem forumdan biri isterse daha çok edicek bi parça ama onu kovalayamm shibindene ilan koycam 450 den

KEREM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 model coupe için bagaj kilidine ihtiyacım war hemde çok acil =( her seferinde arka koltukları yatırıp bagajı açmak çok zahmetli oluyor =( yolu sanayiye düşen weya parça elinde olan arkadaşlar bi yardımcı olabilirse çok sewinirim

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanayide zor bulursunuz hocam. Çıkması olursa ancak öyle. Ben gidersem ikitelli tarafına yardımcı olurum. RenaultSporT nickli arkadaşımız ile bir görüş belki getirtebilir. Sıfırından ucuza getirir getirtirse.