Aranıza katılmak istiyorum fikirlerinizi esirgemeyin

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Tabi daha donanımlı olan daha iyidir ama ben aracı henüz satamadım, 49 bin isteyen galerici olduğu için hiç olmadı takasa bırakırım üstüne para sayarım diye düşünüyorum. Siz jip i olan arkadaşınıza da sorun fiyatı. Ama önce aracımın satışını vermem lazım. Ya da zannetmiyorum ama takas isterse cruze A bakabilir.

Merhaba , ben kendisiyle konuştum onun fiyatı çok yüksek o yüzden yazmadım bile buraya.Sizde ne araç var şu an ?

Akademisyen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Merhaba , ben kendisiyle konuştum onun fiyatı çok yüksek o yüzden yazmadım bile buraya.Sizde ne araç var şu an ?

Bende cruze 2011 hatcback var. Benzin tüp.. Latitude den vazgeçmek üzereyim fluence alıp kafam rahat etsin diyorum kimse latitude almayı mantıklı görmüyor. latitude sahipleri de araçlarında indirim yapmayı kabul etmiyor. Bakalım arayışımız devam

berosoft

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dostum her malın alıcısı vardır bende renault latitude 1.5 dci cam tavan hariç full+full olanı var full olanı tavsiye ederim her yönden artı basar satmada konforda özellikte sonradan keşke şu özellikte olsa buda olsa iyi olurdu diye gıdırım olmazsın executive olanının tek eksisi lastikleri 17 inc oldugu için 2 kat daha pahalı onun hariçi eksisi yok.
benimki 84 binde 60 bin verdiler satmadım cam tavanlı almadım cam tavan yüzünden araç takla atınca başka bir markada arkadaşım vefat etti c3 cam tavanlı vardı ufacık bir plastigini kırıldı bulamadık komple değişecek dediler 4800 tl istediler contasıydı motoruydu dişlisiydi güneşte yanıp su kaçırmasıydı rüzgar sesi almasıydı cam tavanın derdi bitmez o yüzden benim araç cam tavan hariç full olanı her
bu fiyata 150 binlik arabanın konforunu rahatlığını 55-65 bin arası almak istiyorsan biçilmiş kaftan
tabiki piyasada fazla tanınmış bir passat kadar alıcısı satıcısı olan bir araç değil ama şu var ayni model ayni özellikte bir passat suan 95 milyar aradaki 30 bin e deyecek kadarda bir fark yok ağır bastıgı konu satılması kolay olur
ama bir daha belirtiyorum her malın bir alıcısı vardır anında satılmaz ama sonuçta satılır.

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence passatla kıyaslanamaz bile latitude daha kemikli daha geniş daha konforlu duruyor.. açıkçası bu tarz araçlarda görüntü aramamış olsaydım düşünmezdim bile

berosoft

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorun o değil sorun şu ben aracımı satıp ev almaya karar vermiştim 63.250 yazdım arayanlar 58-59 veriyor satmadım sonra biri daha aradı abi 60 a kabul edersen kaporosunu havale edeyim arabaya baktırıp alacam dedi yine inat ettim satmadım sonra piyasa döviz ve zamlarla boğulunca almaktan vazgeçtim ve aracıma binmeye devam ediyorum. Memnunum şimdi gelelim sadete
Passat sahibi olsam değerinde bir fiyat yazınca en fazla 500 tl indirimle araç satılabiliyor ben bundan bahsediyorum.Konu şu türkiyede Wv - toyota - Ford piyasada daha hızlı gidiyor bunu bilen biliyor fransız grubu daha geriden geliyor

Bu latitudenin dandik ve kötü olduğu anlamına gelmez hastası aracı biliyor ve alıyor

Bizde alırken araştırdık bmw ve mercedes audi grubu bizi aştı ama ben bunları d sınıf kasaları gibi bir araç almak istiyordum fakat o kadar para vermek istemiyordum
Passata göz attım yüzde 30 daha pahalıydı ve eledim
geriye citroen c5 ve latitude kaldı bulduğum full citroenlerin kmsi ve fiyatı daha fazlaydı ve renault satışları citroenden daha hızlıydı satmak gerektiği zaman

SONUÇ OLARAK RENAULT 1.5 DCI EXECUTIVE MANUEL İNCİ BEYAZI SAHİBİ oldum biraz araçtıranlar bilirki bu araçtaki özellikler çoğu 150 bin tl değerindeki araçlarda bile yok daha neyi tartışıyoruz ki ??
RENAULT LATİTUDE 1.5 DCI EXECUTİVE
DİESEL / 110 HP
6 İLERİ VİTES
TAM FULL
ABS-ASR-ESP-EBD-EDL-EPS
Acil Fren Destek Sistemi
Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
İç Aydınlatma Paketi
Ön Konsolda Orta Konsolda ve Arka Koltukta Çakmak ve Sarj Cihazları İçin 12 Volt Giriş
Yan Hava Yastıkları,perde hava yastıkları
Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma
Dokunmayı hisseden kapı kolları
İmmobilizer
3 Bölgeli Digital Klima
Tamamı Bej Deri Döşeme
Kapı içleri Deri Döşeme
Deri Kaplı Direksiyon Simiti ve Vites Topuzu
17'' Alaşım Orjinal Jantlar
Cruise Control (Hız Sabitleyici)
Hız Sınırlayıcı Sistem
Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon
Tek Dokunuşla Açılıp Kapanan Elekrikli Camlar ve el sıkışmasını engelleyen sistem(4 cam elektrikli)
Uzaktan Kumandadan Far ve Cam Açıp Kapama
Direksiyondan Kumandalı Mp3,CD Çalar,Radyo
AUX Girişi ve USB Bellek Girişi (flash bellek bağlayarak içindeki müzikleri veya klipleri Araç Ekranından izler veya dinleyebilirsiniz)
Bluetoot (Telefon Görüşmelerinizi yapıp ,telefonunuzdaki müzik ve videoları araç ekranında oynatabilirsiniz.)
Orjinal Bluetooth Özellikli 6 Hopörlör,4 Tweeter,1 Merkez Hopörlör ve 1 Subwoofer , Anfi sistemine sahip BOSE MARKA MÜZİK SİSTEMİ(Fabrika Orjinali )
Yağmur,Far Sensörleri
Ön,Arka Park Sensörü
Geri Görüş Kamerası
Orjinal Navigasyon,Türkçe TOMTOM
Türkçe Uyarı Ekranları
Araç İçi Parfüm Sistemi
Soğutmalı Torpido Gözü
Elektrikli Park Freni
Yokuş Kalkış Desteği
Elektrikli Ayarlanabilir,Yükseklik Ayarıda Olan Koltuklar
Isıtmalı Ön Koltuklar
Elektrikli Bel Destek Ayarına Sahip,MASAJ YAPMA ÖZELLİKLİ,Hafızalı Sürücü Koltuğu
Arka Cam ve Arka Yan Camlarda Orjinal Makam Perdeleri
Elektrikli Katlanan , Isıtmalı ve Hafızalı Aynalar

Son düzenleme: