ardadrmz & roadfox drag kapışması...

Bu yarışın sonucu ne olur acaba?

• roadfox ardadrmzi yer bitirir

Oy: 8 57.1%
  • ardadrmz roadfox a tozunu yutturur

Oy: 1 7.1%
  • Finishe 0 berabere girerler

Oy: 1 7.1%
  • Bu iş karakolda biter arkadaş

Oy: 4 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ruslara Yol Vereyim Derken Kim Vurdu'ya Gitmeyin'de kıhkıh

aynen öyle.
bu işlerin şakası olmaz.
21 yaşında ehliyeti mi aldım. 5 sene 100km hızı geçmedim. yaptığım en fazla hız 150 şimdiye kadar, o da denemelik. 10 sene doldu şöforlüğümde. sıfır kaza.en iyi şöfor hızlı değil dikkatli sürendir.

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öyle.
bu işlerin şakası olmaz.
21 yaşında ehliyeti mi aldım. 5 sene 100km hızı geçmedim. yaptığım en fazla hız 150 şimdiye kadar, o da denemelik. 10 sene doldu şöforlüğümde. sıfır kaza.en iyi şöfor hızlı değil dikkatli sürendir.

18 yasımda ehlıyetımı aldım.suan 22 yasımdayım 4 yıldır ehlıyetım var .8 yıldr araç kullanıyorum.çok şükür benmde kazam olmadı hep bana çarptılar:aytuğabartılacak bir olay yok kimseyi tehlikeye düşürecek kadar bilinçsiz değiliz..yollarda dikkatsizce makas falan atacak halimizde yok .bende hep bunu savunmuşumdur hızlı araç kullanmak iyi şöför olunduğu anlamına gelmiyor..:eyv

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öyle.
bu işlerin şakası olmaz.

Haklısınız Yanlız Bu İşlerin Pek Hız İle Alakası Yok Tabi'ki Hız Bir Etken Ama Siz Bırakın 100'ün Üstüne Çıkmamayı 50'ye Giderken Bile Allah Korusun Gelip Size Vurabilirler Tabi'ki Herkes Hız Yapar Basarsın Gaza Gider Araba Problem Değil - Hız Yapınca'da Şoför Olunmuyor Tabi'ki Yanlız Farklı İnsan Türleri Var Ben Mesela Sabit 100 İle Gidemem Gelir Arkamdan Biri Selektör Atar - Makas Atar Dayanamam Ayıklarım İlla o Adamı hihi

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Haklısınız Yanlız Bu İşlerin Pek Hız İle Alakası Yok Tabi'ki Hız Bir Etken Ama Siz Bırakın 100'ün Üstüne Çıkmamayı 50'ye Giderken Bile Allah Korusun Gelip Size Vurabilirler Tabi'ki Herkes Hız Yapar Basarsın Gaza Gider Araba Problem Değil - Hız Yapınca'da Şoför Olunmuyor Tabi'ki Yanlız Farklı İnsan Türleri Var Ben Mesela Sabit 100 İle Gidemem Gelir Arkamdan Biri Selektör Atar - Makas Atar Dayanamam Ayıklarım İlla o Adamı hihi

kesinlikle katılıyorum..en sonki kaza olayımda 50-60 km hızla seyir halindeyken sağ arka kapımdan bir motosikletli arkadaş çarptı ve kaçtı hız tek etken değil..Atara atar olayı bende de mevcut ne yazık ki. hehe

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
atara atar olayı bende de arada sırada oluyor. aynen öyle dibime kadar girip sellektör yapanlara,korna çalanlara kıl oluyom. yeteneklerimi sergiliyorum bende tahrike kapılıp arada sırada:D sonra tabi bi bakmışım benzin boşalmış, pişman oluyorum sonra:D

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne oldu bizim drag güncelihehe

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
ne oldu bizim drag güncelihehe

Zatıalinizin frenlerini yaptırmasını bekliyoruz:aytuğyarın gel istersen mekanada oradan sanayi yapalım cumarteside turizm yolunda toz+çakıl+kum+Alah ne verdiyse yutturayım 9'a ayıpsın günceller günceliiiihehe

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
araçlar denk değilki 95bg zaten alır.