Arka cam önerisi

mertkaratas_211

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun aracımın arka camıma nohut tanesinden bile küçük taş geldi elimde oynayıp duruyodum havaya attım cama geldi arka cam patladı. kasko şirketi özel servise yönlendirdi. doro glass yada uğur glass takılacak bir fark olur mu renault servisi kasko ile cam anlaşmamış yok yapınca sizinde cebinizden para çıkıyor vsva dedi mecbur yan sanayi taktırıyorum 590 tlye dikkat etmem gereken bir şey var mı

gokandereli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim De başıma geldi arka cam doroglas takıldı... Fark varmış dediğimde sadece logo diyordu camcı takıldı kalite bazında bir şey demem yanlış olur ama Doroglas camın arka ısıtıcı yerleri orjinal cama göre farklı... önemli mi... değil tabi ama kasko yaptırırken mutlaka orjinal cam seçeneğini bulundur her zaman çünkü orjinal camları servis dışarı vermiyor kendileri takıyor yan sanayi 300 orjinal 1500 TL gibi fiyatlar bu kadar ucuk fark sadece logo SAN mı kaynaklı... Hiç sanmıyorum. Zaten şuna seçeneğin yok bir daha ki sefere kasko yaptırırken dikkat erersin.

berc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gözle görülür bir fark yok olimpiayı tavsiye ederim

mertkaratas_211

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar cam cuma günü takıldı kaskonun yönlendirdiği cam servisinde doraglass takılacak denildi aracın tüm evraklarında doroglasa yazıyordu bugun camın bantlarını sökmek için indiğimde camın marka mölümünde tamcam yazıyordu doraglassın ürünü mü modeli mi bilemedim aracın sürüşünde filan bir sorun yok görüntüdede sorun yok hava sıcak olduğu için aracın rezistantlarını denemenin bir yolunu bulamadım ama bir önerisi olan var mı?

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun aracımın arka camıma nohut tanesinden bile küçük taş geldi elimde oynayıp duruyodum havaya attım cama geldi arka cam patladı. kasko şirketi özel servise yönlendirdi. doro glass yada uğur glass takılacak bir fark olur mu renault servisi kasko ile cam anlaşmamış yok yapınca sizinde cebinizden para çıkıyor vsva dedi mecbur yan sanayi taktırıyorum 590 tlye dikkat etmem gereken bir şey var mı

İkinci el orjinal yada orjinal cam taktırın.

mertkaratas_211

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi geceler cam çoktan takıldı prjinal için servis kaskodan takılırsa ekstradan 500 tl para istedi benden bide tramer çıkıcakmış 2000 2500 arası filan onun yerine mecbur kaskonun cam servisine yaptırdım

gokandereli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam hasarı Tramerde yansımıyor orjinal cam olsa da arkadaşlar...

iyi geceler cam çoktan takıldı prjinal için servis kaskodan takılırsa ekstradan 500 tl para istedi benden bide tramer çıkıcakmış 2000 2500 arası filan onun yerine mecbur kaskonun cam servisine yaptırdım

mertkaratas_211

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu bileydim taktırmadan önce orjinal taktırırdım. En azındn tecrübemiz oldu yapacak birşey yok şimdilik