Arka cam su fiskiyesi :soru

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ilk başta sileceklerle yarattığım karmaşa geldi aklıma. ön silecekler iyi hoş da arka nasıl su püskürtecek, ard arda yukarı it, aşağı çek, öne-arkaya döndür şeklinde kurcalarken arada su da fışkırıyordu ve amacıma ulaşıyordum ama nasıl yaptığımı bilemiyordum. kenara çekip tek tek sabırlı şekilde kurcalayınca öğrenmiştim 12 3 tabii bunun kullanma kılavuzu var diyeceksiniz ama pratikte öğrenmek daha etkili oluyor :D

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk başta sileceklerle yarattığım karmaşa geldi aklıma. ön silecekler iyi hoş da arka nasıl su püskürtecek, ard arda yukarı it, aşağı çek, öne-arkaya döndür şeklinde kurcalarken arada su da fışkırıyordu ve amacıma ulaşıyordum ama nasıl yaptığımı bilemiyordum. kenara çekip tek tek sabırlı şekilde kurcalayınca öğrenmiştim 12 3 tabii bunun kullanma kılavuzu var diyeceksiniz ama pratikte öğrenmek daha etkili oluyor :D

yani emir in dediği gibi mi ortadan mı oluyor, ya şimdi her konuda kitapçığa başvursak buradaki paylaşımlarınız yeterli derecede olmaz diye düşünüyorum :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Arka silgeci açtığınız kolu bir konum daha çevirin

yani emir in dediği gibi mi ortadan mı oluyor, ya şimdi her konuda kitapçığa başvursak buradaki paylaşımlarınız yeterli derecede olmaz diye düşünüyorum :)

benim aracım clio haliyle değişikj olabilir, benimki Solenza'nın dediği gibi çalışıyor. Yani kolun uç kısmını bir öne döndürürüz ya arka silecek çalışsın diye, orayı bir kez daha döndürmeye çalışınca su püskürtüyor döndürmeye çalışınca diyorum çünkü yaylı gibi, yani elle döndürüp bırakınca eski haline geliyor. aslında üzerinde işaretlere dikkatle bakınca anlaşılıyor belki o işaret başka yerdedir farklı araçlarda.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Sen çok yaşa emihehebu arada benim bildiğim tim silecek kolları kendinize doğru çekince su püskürtürlerdi:aytuğ ama demekki teknoloji geliştikçe olayda gıcıklaşıyor gerçekten merak ettim bende izleyeyim bakalım muhabbeti:cool:

heh işte ben de öyle düşünmüştüm ilk başlarda, arka silecek çalışırken kolu çeksem su püskürtmesi lazımdı, ama olmadı bir türlü hehe her yerini kurcalayınca püskürtüyordu anca kıhkıh

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
heh işte ben de öyle düşünmüştüm ilk başlarda, arka silecek çalışırken kolu çeksem su püskürtmesi lazımdı, ama olmadı bir türlü hehe her yerini kurcalayınca püskürtüyordu anca kıhkıh

Bu ne hız sn.mod'um :aytuğtam mesajımı düzeltmeye gelmiştimkiiii:cool:valla yorgunluğuma verin ben arka silecek kısmını atlamışım 12 3:soryyy

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Bu ne hız sn.mod'um :aytuğtam mesajımı düzeltmeye gelmiştimkiiii:cool:valla yorgunluğuma verin ben arka silecek kısmını atlamışım 12 3:soryyy

hehesiz affedildiniz de ya ben :D benim co-pilotluğunu yaptığım araçta arka silecek söz konusu olmadığından, samara'nın da vakti zamanında sileceğini hiç kullanmadığımdan ön silecek gibi yıkamaya çalışmıştım :D

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öğrendim :) silecek kolunu kendimize çektiğimizde bilindiği gibi ön cam kolu ittiğimizde ise arka cam , dikkatlice bakmasan yine bulamazdım :)

hehesiz affedildiniz de ya ben :D benim co-pilotluğunu yaptığım araçta arka silecek söz konusu olmadığından, samara'nın da vakti zamanında sileceğini hiç kullanmadığımdan ön silecek gibi yıkamaya çalışmıştım :D