Arka camımız değişti..

19bao07

Bilgi Girilmemiş
kaskonun arka camı değiştiğini hiç düşünmeyip 300 tl para verdim 3 hafta önce
servıse cektık arabayı , yanıkdan dolayı yırtık da vardı zaten , yırtmıslar park ettıgımız yerde dedık , kabul olmus degıstırdıler .. sız de yapsaydınız keske ama fıyat yıne ıyı , bıze servıste 3 katını soyledıler.. sız servıste mı dısarda mı yaptırdınız ?

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
istersen fermuarlıda yaparlar kardeşim sıkıntı yok :) yakın arkadasım brandacı ondan soyledim biz yaptık bikaç tane :) dısarıdan goren cam sanıyordu hemde fermuarlı standart nasılsa aynısından yaptık :) neyse benmki sadece bir fikir :) kazasız belasız sürüşler :)

hsb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi 300 e anlaştık bıraktım arabayı 2 saat sonra beni arıyo abi camı yaptık etrafında bi conta var onu takalımmı diyo ama +150 dedi bırak yapma dedim kendim hallettim

19bao07

Bilgi Girilmemiş
abi 300 e anlaştık bıraktım arabayı 2 saat sonra beni arıyo abi camı yaptık etrafında bi conta var onu takalımmı diyo ama +150 dedi bırak yapma dedim kendim hallettim

çakallar ya.. bıdahakıne kasko olursa dırek kaskodan yaptırın en temızı..

istersen fermuarlıda yaparlar kardeşim sıkıntı yok :) yakın arkadasım brandacı ondan soyledim biz yaptık bikaç tane :) dısarıdan goren cam sanıyordu hemde fermuarlı standart nasılsa aynısından yaptık :) neyse benmki sadece bir fikir :) kazasız belasız sürüşler :)
sanayıde aracı boyaya bıraktıgımızda kaportacı bı ustada vardı aynısı benım aracın.. o da o sekılde brandacıya yaptırmıs , fermuarsız , dırek dikişlemişler.. baktıgında senın dedıgın gıbı cam gıbı duruyodu gergindi bayagı ama orjınallıgı bozulsun ıstemedım, ve 300 lıra ıstıyolar ona da.. gereksız geldı bana..50-100 e yapcak yer bulursam bıdahakıne yaptırırım zaten :) istanbuldamı sızın tanıdık ? ızmırde max 2-3 sene gıdıyo..kararıyo yıne.. sagolasın :)

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbul değil çorluda ama istanbulada getirtiriz sıkıntı yok :) yakın arkadaşım buralarada iş yapıyor zaten :)