Arka kampana Temizleme El freni ayarı - Kampana sesi giderme

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, bugün servise el frenim ilk 1-2 dişte tutmadığı için gitmiştim. Arka kampanaları komple söktüler fren temizleme spreyiyle temizlediler, el freni ayarımı yaptılar. Birde kampana sesi yapmasın diye würth ün fren yağlama spreyini kullandılar.. Bende usta bu işlemleri yaparken söyleşi şeklinde video çekip youtube kanalıma yükledim. Umarım bu konuda sorun yaşayan arkadaşlara fikir olur.

Küçük bi reklam
welcome
Kanalıma abone olup destek olursanız sevinirim.(Umarım reklam yasak değildir ve admin arkadaşlar kızmaz)

Bu da video;

https://youtu.be/FRIf83GUNAc

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Guzel olmus bende bi kac ay once sanayide yaptirmistim.farklari, sanayide o ayar pensesi yoktu balatalari diske yaklastirmak icin tornavidayla yapiyordu, ortaya gres surmedi, wurth yaglana spreyi surmedi hatta mal bakata spreyi bile sikmadi da ben dedim de oyle sıkti zaten oraya ilk ve son gidisim oldu.50 tl aldi 5 tlik balata spreyinin bir iki fisini kar gozuyle bakti musteri kaybetti.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu işlemler bitince aracı bilgisayara bağlayıp genel kontrolünüde yaptılar. Yıkayıp temizleyip teslim ettiler ve toplamda 14 tl ödedim. Yağmurlu olduğu için yaptıramadım, kuru bir havada bikaç rutuşum var onun içinde güneşli bi günde gidicem, ücretsiz halledecekler..

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu işlemler bitince aracı bilgisayara bağlayıp genel kontrolünüde yaptılar. Yıkayıp temizleyip teslim ettiler ve toplamda 14 tl ödedim. Yağmurlu olduğu için yaptıramadım, kuru bir havada bikaç rutuşum var onun içinde güneşli bi günde gidicem, ücretsiz halledecekler..

14 tl mi?????

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normalde servis pesonelin her bir ter damlasına 10 tl yazar.
Size uygun fiyat vermişler.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
140 olmasın o 14 lira fiyat mı olur çekirdekmi alıyoruz. servis birde. hadi o fiyat oldu diyeli neden 15 değil de 14 veya 10 değil de 14.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fatura paylaşır mısınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece spreyin ücretini aldılar sanırım. Yanlışlık yok 14 tl aldılar.

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman garanti kapsamında değerlendirdiler.
Eğer öyle ise 14 tl almalarıda yanlış.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman garanti kapsamında değerlendirdiler.
Eğer öyle ise 14 tl almalarıda yanlış.

Garanti biteli 1,5 yıl oldu:)
Bence renault servisler bu konuda anlayışlı ve iyi niyetli.. Aynı işlemi bi ww de yapsam 150-200 e ancak çıkardım..