Arka silecek..

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen hocam ama hallettim clio 3 te karar kıldım pahalı bişey sanıyodum çerez parası :))

Hayırlı olsun. Resmini görelim bakalım nasıl olmuş

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son düzenleme:

purmol

Bilgi Girilmemiş
konuyu açmamdaki amaç aracmla dalga geçlmesi değil bende biliyom kötü durduğnu değştrcm zaten konuda yardmcı olan arkadaşlar oldu sağolsun

Bunu yapmak terbiyesizliktir hemde dik alasıdır . Siz kafanıza takmayın , yardımcı olabilecek insanlar da var , gereksizler den az da olsa . Konuyu daha önce görmedim görmüş olsaydım size yardımcı olurdum . Elimizden gelecek başka birşey varsa yardımcı olmaya çalışalım .

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
Bunu yapmak terbiyesizliktir hemde dik alasıdır . Siz kafanıza takmayın , yardımcı olabilecek insanlar da var , gereksizler den az da olsa . Konuyu daha önce görmedim görmüş olsaydım size yardımcı olurdum . Elimizden gelecek başka birşey varsa yardımcı olmaya çalışalım .

eyw. kardeşim saolasın söylemen yeter kafaya takcak bi durum yok zaten..ama hakikaten forumun yararları oluyor biçok dost edindik burda ve hakikaten hayatını renaulta adamış ciddi derecede bilgili insanlar var yok değil he boş insan sorarsan o heryerde çıkar ama aznlıktır genelde..

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Resmini görelim bakalım nasıl olmuş

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sınavlarla cebelleşiyorum yani fiyat olarak aklıma yatan clio 3 onur2ran abi vardır forumda kendiside onu kullanıyomuş f7r ında ondan alıcam en yakın boş zamanımda fotoğraf koyarım

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyu açmamdaki amaç aracmla dalga geçlmesi değil bende biliyom kötü durduğnu değştrcm zaten konuda yardmcı olan arkadaşlar oldu sağolsun

Aslında amacım dalga geçmek değil, kesinlikle de öyle bir saygısızlık yapmak hiç değil. Ama konuyu okurken avatar ve resim yan yana öyle bir gelmiş oldu ki öylesine güzel bir espiri olur düşüncesiyle yazdım. Hem zaten yaşını başını almış bir insan olarak terbiye sınırlarımızı bilirim. Bu sebeple öyle bir duruma düşmüş veya düşürmüş isem ilgili tüm arkadaşlardan çok özür dilerim....

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
Aslında amacım dalga geçmek değil, kesinlikle de öyle bir saygısızlık yapmak hiç değil. Ama konuyu okurken avatar ve resim yan yana öyle bir gelmiş oldu ki öylesine güzel bir espiri olur düşüncesiyle yazdım. Hem zaten yaşını başını almış bir insan olarak terbiye sınırlarımızı bilirim. Bu sebeple öyle bir duruma düşmüş veya düşürmüş isem ilgili tüm arkadaşlardan çok özür dilerim....

estaf.önemli değil