Arka stop lambaları yanmıyor :( acill :(

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
63
merhabalar;

Bugün akşam aracımla geri geri giderken aynadan baktığımda geri vites lambalarının yanmadığını ve park lambalarınında ara ara sönüp tekrar yandığını fark ettim. Ampüllerini ve duylarını kontrol ettim yedek ampüllerimden denedim ama sonuç aynı sanki bir yerde temassızlık var gibi :( arka stopların ortak bir dağılım yeri varmıdır arkadaşlar nerden olabilir bu sorun geri lambasıda arada yanıyor arabayı sallayınca yanıyor :(
:(

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
12
ampuller patlaksa bobinden yapar yada sigorta

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
63
ampuller patlaksa bobinden yapar yada sigorta

ampüller sağlam kardeşim bide sigorta yansa yada sigortadan olsa hiç yanmaz heralde yanlış mı biliyorum :(

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
928
merhabalar;

Bugün akşam aracımla geri geri giderken aynadan baktığımda geri vites lambalarının yanmadığını ve park lambalarınında ara ara sönüp tekrar yandığını fark ettim. Ampüllerini ve duylarını kontrol ettim yedek ampüllerimden denedim ama sonuç aynı sanki bir yerde temassızlık var gibi :( arka stopların ortak bir dağılım yeri varmıdır arkadaşlar nerden olabilir bu sorun geri lambasıda arada yanıyor arabayı sallayınca yanıyor :(
:(

Yikadiktan Sonrami Oldu Tugay ? İstersen Müsati Bir Zamanda Benim Elektrikçiye Baktiralim ?

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
63
Yikadiktan Sonrami Oldu Tugay ? İstersen Müsati Bir Zamanda Benim Elektrikçiye Baktiralim ? [/QU

Sabah yıkamıştım abi evet yarın öğleden sonra müsaitim abi sende müsaitsen baktıralım ararım olmadı haberleşiriz..

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
12
ampüller sağlam kardeşim bide sigorta yansa yada sigortadan olsa hiç yanmaz heralde yanlış mı biliyorum :(

ufak bi problemi vardır o zaman dostum baktır bi elektirkçiye

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
63
ufak bi problemi vardır o zaman dostum baktır bi elektirkçiye

aynen kardeşim yarın tayfun abinin elektirikçisine baktıracaz bakalım ne çıkacak..

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
63
Sorun çözüldü arkadaşlar şanzımana bağlı olan geri vites müşirü değişti Tayfun abim sağolsun yardımları için teşekkür ederim :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
928
Sorun çözüldü arkadaşlar şanzımana bağlı olan geri vites müşirü değişti Tayfun abim sağolsun yardımları için teşekkür ederim :)

Ne Demek Kardeşim Her Zaman :eyv Tabiki İşin Bittikten Sonraki 2 Tost Alabilirmiyiz Muhabbetini Unutmayacağim :) :)

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
63
Ne Demek Kardeşim Her Zaman :eyv Tabiki İşin Bittikten Sonraki 2 Tost Alabilirmiyiz Muhabbetini Unutmayacağim :) :) [/QUO

tayfun abim canın sağolsun ya ne demek o öle şey olur mu :) :)