Arka tampon çamurluk çatlamasi

alpaslankılıç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamın aleyküm arkadaşlar gecen hafta aracımı park ederken sol taraftan hafifçe demir dubaya çarptım ilk görünürde bişe olmadığını sandım bi kaç saat sonra eve geldiğimde dikkatli baktığımda sol arka çamurlukla arka tamponun birleştiği yerde saç teli kalınlığında bir yırtık olduğunu farkettim yakınımdaki bir autoking servisine gösterdim tamponun komple sökülüp yırtığın kaynak yapılcağını sonra geri takılcağını söyledi ufacık bir yırtık için komple tampon söktürmek bana mantıklı gelmedi aracımı servise bırakmadım sizce bu durumda napmalıyım aracımda boya değişen yok.

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun,
tampunun içerden ulaşılır vaziyette ise (resimler olmadığı için fikir yürütmek zorundayım) içerden plastik iyi bir yapıştırıcı ile destekli olarak yapıştırılsa ve sonrasında dışata pasta cila çekilemez mi?

alpaslankılıç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamponun durumu bu komple sökülcek dedi Yuvarlak içine aldığım alan onarılmazmı görüldüğü gibi ufacık bir çatlak P14y19.jpg

Son düzenleme:

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saniyi sitelerinden bi yapıştırıcı alarak içten yamalı olarak yapıştırılabilir. birde üzerine basta cila atılırsa bence birşey belli olmaz

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya takıldığın şeye bak. :D Resimde görünen bölgeye bir pasta cila at kullanmaya devam et.