Arka tampon ve yan body kit uygulaması

emrhn

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Yorumlar için teşekkür ederim. Yaklaşık 700 tl gibi bir fiyat tuttu.

emrhn

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
hocam sadece yan body kit ne kadardı

Sanırım 140 tl ydi. Ama tam oturmadı yan body kitler. Alttan biraz kestik oturması için. Ama genede sıfır oturmuyor. Bizde belki ilerde çıkarırız diye yapıştırma yapmadık. Alttan sabitledik. Birde body kit boyasız geliyor sonradan boyatman lazım.

Maktek1534

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Camlarada Rüzgarlık Taktırmalısın Bence

berkay_design

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön tampon hani bana hani bana demiş :D arkadan çok hoş duruyor. trafikte bu tür uygulamalar çok dikkatimi çeker. kazasız belasız cezasız. tamponlardaki siyah çıtaları gövde rengine boyasak nasıl durur acaba? sanırım griye boyatmışsınız

emrhn

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
hayırlı olsun , Güzel günlerde kullanın. Ne kadara maal oldu, Bizlerde almak isteriz.
Herkese teşekkür ederim. Nekadara maal oldu konusunda da şunu söyliyim. Arka tampon 200 tl ydi diye hatırlıyorum. Yan body kitler ikisi 140 tl ydi sanırım. Birde bunları boyatıyorsunuz tabi. Tüm bunları babam yaptırdığı için fiyatını tam oalrak bilmiyorum. Aşağı yukarı bu fiyatlardı ama. Yan body kitler de bence bu kasaya uygun değildi çünkü tam oturmuyordu. Biz body kitlerin alt kısmında gözükmeyen yerlerinden keserek oturtturduk..