Arkadaşlar ACİL YORUMLARİNİZİ BEKLİYORUM

kryozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı alalı bir ay kadar oldu arkadaşlar iki gün önce radyatör yedek kavanoza antifriz ilavesi yaptım bugün ise arabayla geldim yıkamak icin ve kontrol edeyim hava vs yapmış eksiltmis midir diye radyatör kavanoz kapağını açtığımda antifriz yerine kahverengi koyu bir sıvıyla karşılaştım hortumlarla oynadığımda sıvının altında mavi antifrizi gördüm. Aracım conta yakmış midir suan ne yapmam gerekiyor acil yardım 1991 R21 concorde

R21 Concorde RFC

kryozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ACİL Cevaplarinizi Bekliyorum

Aracı alalı bir ay kadar oldu arkadaşlar iki gün önce radyatör yedek kavanoza antifriz ilavesi yaptım bugün ise arabayla geldim yıkamak icin ve kontrol edeyim hava vs yapmış eksiltmis midir diye radyatör kavanoz kapağını açtığımda antifriz yerine kahverengi koyu bir sıvıyla karşılaştım hortumlarla oynadığımda sıvının altında mavi antifrizi gördüm. Aracım conta yakmış midir suan ne yapmam gerekiyor acil yardım 1991 R21 concorde

R21 Concorde RFC

kryozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ACİL Yorumlarınızı Bekliyorum

R21 Concorde RFC

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en kısa sürede servise gidip gösterin ben o sorunu halen çekiyorum ya conta yada blok tan oluyor. bunu servise götürmeden bilemezsiniz.

kryozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler

R21 Concorde RFC

kryozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım conta yakmamış motor yeni yapıldığı icin blok contası gevşeme yapmış oradan yağ karışmış suya hazır açılmışken de sibop ayarları genel bakımları vs herseyini yaptırdım. Bazdu senin de bilgin olsun blok contasi gevşemiş dediler 1000 km yaptım üstüne suan icin herhangi bir yağ söz konusu degil bilginiz olsun arkadaşlar R21 ler zor conta yakar diyorlar tabi bakımlı araçsa zor

R21 Concorde RFC