Arkadaşlar aracımın ederi nedir sizce ve üzerine 15.000 ekleyerek ne alınır

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben opele hiç bi şekilde ısınamadım nedense :)

her zaman her yerde söylerim şimdi de söylüyorum dizeli 5 para etmez :) kullanmadım ama yani dışardan amatörce baktığım zaman bence o motora değmez o paralar ayrıca gerisine de bakmak lazım her yıl bin tl yi aşkın vergi vereceksin :)

Baki ben bugun kullandım bi fluenceden ve megandan kat kat konforlu astra modeli ve motoru gayet de seri
Sana tavsiyem kullanmanı öneririrm bikezde olsa çünkü kullanınca fikrin hemen değişecek eminim bende sımdıye kadar opellere ön yargılıydım

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baki ben bugun kullandım bi fluenceden ve megandan kat kat konforlu astra modeli ve motoru gayet de seri
Sana tavsiyem kullanmanı öneririrm bikezde olsa çünkü kullanınca fikrin hemen değişecek eminim bende sımdıye kadar opellere ön yargılıydım

konfor olabilir araç tip olarakta sınıfındakilerden çok çok iyi görünüyor :eyv :eyv 1.3 müydü kullandığın model?

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baki ne desem yalan olur ama ruhsatta 73 kw yazıyordu

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olabilir .)
Ama gayet hosuma gitti yol tutusu mükemmeldi.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Emre Kardeşim ;

Araçinin Değeri Senin Gözünde Belki Paha Biçilemez Fakat Piyasinin Durumuda Belli , Araçinin Ederi Bana Kalirsa 27 ila 29 Lira Arasindadir ( Şahisa Satarsan ) Üstüne 15.000 TL Gibi Bir Rakam Koyarsan Opel Astra 1.6 T Cosmo Paket Alabilirsin Bence Piyasasina Bak Gercekten Güzel ve Şik Araçlar Modifiyeyede Yatkin Bir Yapisi Var ve Spor Bir Araç... :eyv :eyv

İkinci Alternatif Olarakda Jetta ' lara Bakabilirsin 40 45 Lira Arasi Boş Olanlarini Veriyorlar Bence Gayet Güzel Bir Araç :eyv :eyv

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana kalsa tsi motor golf7 alırdım ya da çok temiz bi golf 6 :)

Arkadaşımda Golf 5 1.4 Tsi comfortline var 140 HP alet nasıl gidiyor anlatamam bildiğin kurşun. Yüklendikçe patinajı önlesin diye asr devreye giriyor, 30-35 aralığında alınabiliyor temizi :salca

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşımda Golf 5 1.4 Tsi comfortline var 140 HP alet nasıl gidiyor anlatamam bildiğin kurşun. Yüklendikçe patinajı önlesin diye asr devreye giriyor, 30-35 aralığında alınabiliyor temizi :salca
golf 5 6 7 temizi bulunursa kaçmaz abi aynen . benzinli dememek lazım TSİ gayet ekonomik herkes bilir zaten .

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Golf derim :eyv