Arkadaşlar Bu Chip Tuning Gerçekten İşe Yarıyor mu?

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a clio 4 1.5 90bg araca chip tuning yaptirmayi dusunuyorum istanbul ici tavsiye ediceginiz bi yer varmi maliyeti nedir?
Aleykümselam, yardımcı olabiliriz. RFC üyeleri için indirimimiz var.

fatih yildirim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeriniz neresi bide fiyat hakkinda bilgilendirirseniz

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracım 1.4 tsı 122 hp 200 tork passat.Yazılımdan sonra 151 hp 256 tork verisi alındı dynoya göre,çok memnunum sıkıntım yok şimdilik.

servetaydin41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılım sonrası yakıtın düşmesine akıl sır erdiremiyorum. Hem güç artacak hem yakıt düşecek, birde mekanik ömür etkilenmeyecek. Üretici bilmiyor mu bunu? Birde yazılım öncesi ve sonrası emisyon değeri nedir aracın, hiç görmedim. İkna edecek vatandaş arıyorum :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yazılım sonrası yakıtın düşmesine akıl sır erdiremiyorum. Hem güç artacak hem yakıt düşecek, birde mekanik ömür etkilenmeyecek. Üretici bilmiyor mu bunu? Birde yazılım öncesi ve sonrası emisyon değeri nedir aracın, hiç görmedim. İkna edecek vatandaş arıyorum :)
Emisyon değerleri yasal sınırların çok altında, motor güçlendiği için kasayı daha rahat taşıyor bu yüzden yakıt tüketimi düşük, hava filtresini her 5000 de bir değiştiriyorum ve 10000 kilometre de bakıma sokuyorum zaten senede en fazla 10000 yapıyorum, ekimden bu yana 6000 km yol yapmışım...:)
İkna olman için başka ne yapabilirim kardeşim... :)

servetaydin41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne güzel :), pekala neden üretici bunu yapmıyor, daha yüksek güç daha az yakıt. Milyon dolarlık arge sırf bu iki olay için yapılıyor. Taşların yerine oturması için Basel Tuning in kapıyı çalmak gerek :)

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne güzel :), pekala neden üretici bunu yapmıyor, daha yüksek güç daha az yakıt. Milyon dolarlık arge sırf bu iki olay için yapılıyor. Taşların yerine oturması için Basel Tuning in kapıyı çalmak gerek :)
Neden mi yapmiyor satiş politikasi yapiyor ayni motoru clio koyuyor 90 bg ayni motoru megane koyuyor 110 bg sence fark var mi yok sadece yazilim farki var, sen simdi 110 bg clio mu alirsin 110 bg megane?

servetaydin41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
90 ve 110 bg motor arasında enjektör, turbo basıncı ve yazılım farkı var ama

fatih yildirim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac 195 km yi gcmiyo chip taktirdiktan snra km de farklilik olurmu 200 gbi mesala fabfika ckisimi 195?