Arkadaşlar büyük bir sorunum var yardım Lütfen :(

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
şimdi sen tüm kapıları kilitleyip akünün kablolarını çıkartıp tekrar kaputumu kapattın

haggaten hayret yani... derdin neydi kardiş.... buyur şimdi haybeye dert sahibi oldun...nurtopu gibi... kolay gele.... hehe

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka cam kelebeğini kırıp arka kapı yoluyla araca ulaşılabilir diye düşünüyorum :D
Sonuçta yol parasından daha az çıkar.Araç kendini sıfırlamaz diye biliyorum ben Megane 3'ümün aküsünü söküp taktım çalıştırmada bi fark olmadı

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Hiç olmadı arka cam kelebeğini kırın ordan halledin

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir an için kendi başıma geleceğini düşündüm , bu durum arabadan soğutur :aytuğ
Geçmiş olsun .

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kilidi tamir ettirin anahtarla açıyor benim başıma geldi ve açtı hatta kilitlemiştim bile..( muhtemelen kilitdede sorun var,çünkü merkez değil o sadece şöför kapısını açıyor o yüzden elektriğe ihtiyacı yok )

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş ben vw golfun kaputunu kaportacıya açtırmıştım. şimci bu kaportacılar arabayı topladıkları için ne nerde iyi biliyolar. etrafında varsa iyi bi kaportacı çok rahat açar kaputu :)

34DK1992

Galip ÖZTEKE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş ben vw golfun kaputunu kaportacıya açtırmıştım. şimci bu kaportacılar arabayı topladıkları için ne nerde iyi biliyolar. etrafında varsa iyi bi kaportacı çok rahat açar kaputu :)

açtır o zaman :)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
yada bir oto hırsızı bul, kıyak yapar sana... :halay

BgrTna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka kelebek camını kır yoksa servis iyice kitler sana :) iyi bir otoelektrikçin olsaydı davlumbazdan halledilebiliyor diye biliyorum.

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
muhtemelen şöför tarafındaki kilitde sorun vardır hepimiz kumandaya alıştığmıız için anahtar kullanmıyoruz benimde akü bittiginde şöför tarafını anahtarla zor açmıştım hatta anahtarı kırıyordum ara sıra anahtar açmak gerekir böyle durumlarda anahtarı kullanabilmek için, bence arka kelebeği kır en fazla 50 liraya taktırırsın kelebek camını