Arkadaşlar Sizce Hangi Yakıt Kartı Daha Çok Puan Veriyor

civilhunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Şimdi yaptığım araştırmalar sonucunda başa oynayan Opet, Shell, Bp ve PO'nin puan kazandıran kartları mevcut
Opette Opet Paro Kart
Shellde Shell Clup Smart Kart
Bp de Bp Clup Kart
PO da ise Positive Kart

mevcut hepsinin ayrı ayrı tahmniim alınan yakıta göre verilen belli puanlar doğrultusunda yakıt alabiliyorsun

sizce hangisi daha fazla veriyor netten biraz araştırdım ama biri şöyle güzel bir özet tablo yapsında öğrenelim yaw

meken1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum puan olarak değilde araç performansı olarakda düşün bence .

tolgayilmaz55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1- TOTAL Kurumsal Kart
2- Shell Clup Smart Kart

elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
EPDK gereği hiç bir firma %0,5'ten fazla puan veremez, ki zaten pek çok firma bu puan üzerinden veriyor. Ancak Opet'ten yakıtınızı online olarak satın alırsanız %3 fazla veriyor. 100 Tl yüklediğinizde 103 TL'lik yakıt alıyorsunuz. Bunun yanında kesinlikle meken1907'ye katılıyorum, yüksek puan veriyor diye yakıt almaktansa köklü, saygın bir firmadan almak daha önemli. Ben opet, shel veya bp den başka yerden almanızı tavsiye etmem.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
opet online yakıtı kapattı ne yapacağız ıslık

haydangeliphuyagidenyolcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşların yorumlarına aynen katılıyorum. Puan işin en önemsiz kısmı. Shell, bp, opet, total iyidir ama bunların bayilerinden bayilerine bile farkediyor. Yıl 2015 ama hala bu büyük firmaların bazı bayilerinde yakıta su katan ve yakıt sistemini darma duman eden kimyasal kullananlar hala var.

Ben shellden nitro ya yine evimin yakininda arabayi aldigim acibademdeki bayinin dibindeki total'den aliyorum. Benim aldigim o total'in bir avantaji var, 15 kurus ucuza veriyor , bunun nedenide istasyonu herhangi bir şahıs degil bizzat total kendisi isletiyor.

elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
opet online yakıtı kapattı ne yapacağız ıslık

Evet, bir aydır arıza veriyor, Müşteri hizmetlerini aradığımda düzeltmeye çalışıyoruz demişlerdi ama üzerinden 3 hafta geçti. Kalan son puanımıda geçenlerde kullandım, artık Shell'e döneriz bizde :D

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Po nun positive kartı var 2 senede 10 tl lik yakıt birikmiş. Yakıtı alıp kartı atacam :)

mstfynl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
shell 50 tl lik yakıta 32 puan veriyor.800 puana da 10 tl .lik yakıt veriyor.bu durumda. 50 tl. lik yakıt alabilmek için 800:32=25 kere 50 tl lik yakıt almamız gerekiyor buda.1250 tl ediyor. hesap bu arkadaşlar.