Arkdaşlar bilginize deneyiminiz ihtiyacım var.

mcaner90

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,
Araç almayı düşünüyorum iki araç arasında ortada kaldım çünkü ilk aracım olucağı için sizlerin deneyimine ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.Düşündüğüm araçlardan birtanesi 2009 model Hyundai i20 1.4 CRDI Team 75 hp birtaneside 2008 model 1.5 DCi Extreme 65 hp renault clio iki araç arasında kararsız kaldım bana yardımcı olabilicekmisiniz.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İ20'yi fazla tanımıyorum ama Clio'yu yıllardır kullanıyorum ve tavsite ederim...:eyv

ÜYE TANITIMLARI

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin öncelikle üye tanıtımları bölümünden kısaca kendini tanıtırsan seviniriz..reno forumunda hyundai al diyecek kişi olmaz sanırım :)

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
i20 de güzel bir araç, donanım fiyat aralığına bakıp karar verin.

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hyundaiye hiç ısınamadım bugüne kadar i20yide bilmiyorum işin açıkcası ama clio candır :eyv bence i20 mi clio mu almalıyım yerine corsa mı clio mu diye sor kendine :)

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Donanım ve fiyatlara göre karar vermek lazım Hyundai kalitesini artırdı son zamanlarda

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault forumunda Cogunluk Clio dicektir kimse tanımaz i20 yi .. ama Clio de içini dışını anlatsın Forum :) Renault Can Clio Canan :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio :eyv

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hyundaiye hiç ısınamadım bugüne kadar i20yide bilmiyorum işin açıkcası ama clio candır :eyv bence i20 mi clio mu almalıyım yerine corsa mı clio mu diye sor kendine :)
aynen katılıyorum.. hyundai ye bence binilmez.. büyük konuşmamak lazım.. ama son 2012 model araçları güzel..

ramchoo

Ramazan NAKBAY-KOCAELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı olayı bi abimiz için düşündük sıfır fiyatlarına ve donanımına göre i20 daha ön planda ama görüntü açısından ben clio cuyum i20 ye göre daha güzel derim ama donanım ve fiyat karşılaştırılırsa i20 ağır basar biraz da senin kararına kalıcak hayırlısı olsun şimdiden