Artı Yol Yardımı.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yaptırdım , inşallah kullanmak zorunda kalmam...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde sorum olacak cotech, lastiğim patladı servis geldi değiştirdi diyelim ne kadar işçilik ücreti mesela....

@cotech

Cihangir BAŞEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde sorum olacak cotech, lastiğim patladı servis geldi değiştirdi diyelim ne kadar işçilik ücreti mesela....

LASTİK DEĞİŞTİRME HİZMETİ:
Araç ile yolculuk esnasında oluşabilecek lastik arızaları için, Renault Yardım araçta mevcut olan yedek lastikle değiştirmek üzere olay yerine bir araç gönderecektir. İşçilik masrafları karşılanacak, malzeme masrafları Araç Sahibi tarafından ödenecektir.
okumuyorsun .....:)

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
okudum cihangir fakat işçilik masrafları karşılanacak derken sizmi bizmi orasını anlayamadım.

@cotech

Cihangir BAŞEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yol yardım...
hani en başta 60 tl verdıydın ya onun içinde her şey..
mesela 60 tl parayı ödediniz yol yardım yaptırdınız..:!
Boluda lastığınız patladı yolda kaldınız.yapmanız gereken 444 62 47 nolu telefondan yardım ıstemek.sıze en yakın bölgeden gelen ekip hiç bir ücret talep etmeden lastiğinizi ücretsiz değiştirecek..
Boluda bu sefer lastiğiniz değilde alternatör kayışınız koptu..bu durumda yol ücretsiz,işçilik ve parça ücretli..
işçilik ve yol hangi hallerde maddelerde belirtilmiş..

Son düzenleme:

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekürler beni aydınlattığın için :eyv,arkadaşlarda bilgi sahibi olurlar böylece.bence iyi birşey herkese tavsiye ederim .

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçenlerde artı garanti artık yok diye söylediler. Yani 3 yıl yada 100.000 km hangisi önce dolarsa. Yani parada verseniz artı garanti olmuyor diye söylediler. Doğrumu bu acaba.