Askerlik tecili hakkında.

ibrahimozkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dostlar merhaba. önlisansı bitirdim ve diplomamı aldım. dolayısıyla okulun tecili bitti ve askerlik şubesinden çağırılma vakti yakındır. fakat ben bunun üzerine okumaya devam etmek istiyorum bu nedenle de tecil yaptırmam gerekiyor. tecil yaptırmam için ne tür işlem ve ne tür belgelerle gitmem gerekiyor bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Diploma 2 fotoğraf ve kimliğinle askerlik şubesine gidip tecil ettirebilirsin...

Emre3434

Emre Uğurluel, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aöf okuyacaksınız aöfye kayıt olduktan sonra ordan alacağınız öğrenci belgesi ile askerlik şubesine gidip tecil ettirebilirsiniz.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulunduğun ildeki Askerlik şubesine kimliğin ve vesikalık fotoğrafınla müracaat et bir kaç takım form doldurup askerliğini Tecil ettirebilir dilediğin zaman'da iptal edebilirsin.

ibrahimozkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diploma 2 fotoğraf ve kimliğinle askerlik şubesine gidip tecil ettirebilirsin...
Teşekkür ederim ilginiz için

Aöf okuyacaksınız aöfye kayıt olduktan sonra ordan alacağınız öğrenci belgesi ile askerlik şubesine gidip tecil ettirebilirsiniz.

AÖF kaydı da yapacağım ama sınavsız kayıtlar ekimde başlıyor. Ekime kadar askerlik çıkarsa diye ben önceden halletmek istiyorum. Sonra AÖF sınavlarına kışlada girmek zorunda kalmayalım :)

Bulunduğun ildeki Askerlik şubesine kimliğin ve vesikalık fotoğrafınla müracaat et bir kaç takım form doldurup askerliğini Tecil ettirebilir dilediğin zaman'da iptal edebilirsin.

yani öyle anlatıldığı kadar uğraştırılan bir iş değilmiş öyleyse hafta içi ilk fırsatta ben bunu halledeyim :) Teşekkürler

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani öyle anlatıldığı kadar uğraştırılan bir iş değilmiş öyleyse hafta içi ilk fırsatta ben bunu halledeyim :) Teşekkürler

Doğrudur sizi çok uğraştıracak işler değil Bu arada siz Karaman Ermenek'de bulunuyorsunuz değilmi.?

ibrahimozkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur sizi çok uğraştıracak işler değil Bu arada siz Karaman Ermenek'de bulunuyorsunuz değilmi.?
üniversite dolayısı ile oradaydım fakat okul bitti şu an Mersin / Tarsus tayım