ATEŞ Başında Sohbetteyiz! Angara Team...

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkesin ayağına ayrıca ince ve kalın motor yağlarına sağlık onlar olmasaydı o ateş bir hiçti:):):)
oğlum ne kadar boş adammışınız laaaa hehe hehe hehe hehe

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah :eyv

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına acıklama yapmak isterimki arkamı dönmemin tek sebebi ön tarafımızın yanıp arka tarafımızın donmasıdır.. ve yine eklemek isterimki herkesler bunu yapmış olsada sadece benim dönüşüm ifşa edilmiştir.. bunun bir komplo olduğunu düşünmekteyim.. :) işsiz güçsüz insanların hain planıdır bu :p

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaş ne kadar işsiz güçsüz adam varsa toplanmışsınız oraya beee:D:D ha bu arada çarşamba günü yeni işimde inşallah ilk günüm bize öyle söyleyenlere duyrulur:D

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaş ne kadar işsiz güçsüz adam varsa toplanmışsınız oraya beee:D:D ha bu arada çarşamba günü yeni işimde inşallah ilk günüm bize öyle söyleyenlere duyrulur:D

Tekrar hayırlı olsun kardeşim... Gece kuşu olmaktan kurtuldun sonunda .. hayırlısı..

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrar hayırlı olsun kardeşim... Gece kuşu olmaktan kurtuldun sonunda .. hayırlısı..
eyvallah abi sorma yan güneş yüzü görmeden gidiyodu ömrümüz beni daha buluşmalara çağırmayın heee iş buldum hehe hehe hehe

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah abi sorma yan güneş yüzü görmeden gidiyodu ömrümüz beni daha buluşmalara çağırmayın heee iş buldum hehe hehe hehe
evlenip barklandım der gibi iş buldum artık çağırmayın beni hehe hehe hehe

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evren abi stickeri unuttuk .. ne kadar boş adamlarız bi stickerı bile yapıştırmadık..

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
O dökülen yağların dumanını ciğerlere çektim zannedersem bi ara benim mide orda fena agzıma geldi sonra derin nefes falan düzeldim.O işi bidaha öyle yapmayalım mümkünse :aytuğ

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evren abi stickeri unuttuk .. ne kadar boş adamlarız bi stickerı bile yapıştırmadık..

evet kardeşim ya yakında gene geliriz bir araya ornegin haftaya c.tesi :) gibi

O dökülen yağların dumanını ciğerlere çektim zannedersem bi ara benim mide orda fena agzıma geldi sonra derin nefes falan düzeldim.O işi bidaha öyle yapmayalım mümkünse :aytuğ

yok kardeşim o ilk kullandıgımız indik marka yagdan olmustur. elf inceydi :)