Ateş kırmızı Lagunam ile katılıyorum

alperyildiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese teşekkür ederim.1 yıldan biraz fazla oldu lagunayı kullanıyorum titiz bakarım aracıma bu yüzden az çok tecrübeli sayılabilirim aktif olmaya çalışacağım çünkü laguna gibi piyasa arabası olmayan bir arabanın tecrübeleride özel oluyor mesela sony teyp taktırdım montaj 1 gün sürdü :) bagajdaki anfiyi adam çözemedi çünkü.veya vites-elfreni körüğü özel diktirdim çünkü orjinali pahalı çakması yok piyasada.yani laguna benim gözümde özel nadide.bir sorun olunca birilerinden fikir almak bu yüzden daha anlamlı hale geliyor.mesela arka kapı kilidi bozuldu laguna kilit 300 tl megane kilit 100 tl megane kilidi ufak oynamalarla bizim araca uyuyor bunu bilmesen üç katı masraf yapacaksın
velhasıl forum önemli inşallah girip bakarız sorun olur çözüm ararız herkese iyi forumlar

Sonic_X

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Sorunsuz, kazasız yolunuz açık olsun.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah aramıza hoşgeldiniz

44tayfun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermeden ağız tadıyla binmeyi nasip etsin inşallah maşallahı var yakıyor resmen kırmızı :)

Buyukedes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ufak oynamalar derken hocam benim de lagunamın sol arka kapı kilidinin kilit işlemleri düzgün ancak kapı açınca yanan ışığı ve konsoldaki kapı açık uyarısı çalışmıyor. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

44tayfun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam biraz uğraştırır genelde kilit mekanizması içinde bulunan pisliklerden kaynaklanıyor eğer elinizden gelen birşeyse kilit mekanizmasını sokup çıkarın kilit mekanizmasının içini açtığınız Zaman resimde ki gibi bir switch göreceksiniz arızanın sebebi o switch muhtemelen kirden dolayı işlevini görmüyordur temizlerseniz büyük olasılıkla sıkıntı gidecektir.

Fakat bu işlemler sırasında kilit mekanizmasına zarar verme olasılığı oldugunu unutmayın eger bu tarz bir durum yasarsanız kilidinizi yenisiyle değiştirmek zorunda kalırsınız ki buda maliyetli bir işlem

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Ekli dosyayı görüntüle 23302

Sent from my iPhone

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz :)

Keyifli forumlar :eyv

Sonernler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş