Auto King Hakkında

Hasanavci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tramerden hasar kaydını sorgulatmalısınız, mini onarım için alınan ücret dudak uçuklatabilir...

Hocam bunu araştıracağım. Aracı yeni teslim aldım. Bir kaç gün işim var pazartesi inceleyip sonucu yazarım. Konuyu dağıtmadan kısa birşey söyleyeyim. Geçen yıl da anahtar kaybolmuştu. Bu yıl kaskoda ağır hasar kayıtlı olarak çıktı ve 1250 TL verdik. Normalde 18 plakalı olduğu için 900 TL tutacaktı.

Hasanavci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim başıma buna benzer bir olay geldi ikitelli otoking firmasına gittim herhangi şekilde ilgilenmediler ve labali bir şekilde karşılandım.
Sonrasında otoking genel merkeze şikayetimi bildirdim ve kaskom vardı bu durum çok canımı sıkmıştı ve kaskomu taksitli olarak yaptırmıştım ve kaskonun taksidini inadına ödemeyerek kaskoyu bile iptal ettirdim

Bu işler Türkiye de maalesef anlaşıldığı kadarıyla şans işi. Mesela İzmir Renault Mais' den çevremdeki birçok arkadaşın şikayeti var, ancak benim maşallah diyeyim hiç sorunum olmadı. Yaklaşık 10 senedir Renault kullanıyorum.

ozse

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
autoking ufacık bir yer için bile komple vernik atıyor renk değişik oluyor bilgin olsun dostum

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
auto king jant boyama yapabiliyor mu arkadaşlar blginiz var mı? düz gri gelen captur jantlarımı siyah opsiyonluya çevirmek istiyorum

Hasanavci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
attachment.php
attachment.php

Tedaviden önce ve sonra :)