Aux bağlantısı

mendel50

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yalancı kaset senin işini görecektir , birazda el becerisi onu gizlersin olur biter

G.AKGÖZ

Göksel AKGÖZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yalancı kasette ses kaybı sesde bozulma oluyor hocam aux girişi gibi olmuyor sonucta dijital ses önce mekanige sonra tekrar dijitale dönüsüyor yalancı kasette

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben yaptım çok güzel oldu fotoları buradamı paylaşayım ayrı konumu açayım ne dersiniz

Recopi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta Eskişehir de sıkıntı olmaz.Benim arabada da aynı.kaset çalar var ama el freninin ordan aox bağlantısı kurulu.Tanıdığım sağlam elektrikçi var yapamazsanız o 5 10 liraya halleder.

ercan_j

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam istersen 70 tl satışımda olan orj. aux destekli megane 2 teyp var :D

sukru 32

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
buradan aldığım bilgilerden sonra soluğu goldmaster bayisi ve teknik servisi komsumun dükkanda aldım. artık benim de aux girişim olacak.su aralar yogun musait bi zamaninda halledecek.VAROLSUN RFC

onegi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar lehimlemeyi nasıl ve nereye yapacağız ve bizimde AUX girişimiz olacak bir foto falan paylaşan olursa çok memnun olurum.

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam teybin tuner list modelse teybin içindeki amfi katına kablo eklemen lazım ama update list modelse sadece soketle hallolur benim teybim tuner list modeldi kasetçalar + cd charger vardı. ben kendi teybime amfi katıyla oynayıp aux girişi yaptım 3-4 ay oldu sorunsuz kullanıyorum herhangi bir ses kaybı yok.telefon bağlarsan telefon kiti gibi işlev görüyor çok güzel oldu bu özellik yeri konumu itibari ile diagnostik prizin yanından geliyo benim kablo maliyet 1-2 tl + lehimleme becerisi
eskişehirdeymişsin istersen yardımcı olabilirim bu konuda. (update list teyplerde ya soketini bulacaksın yada kablo papucuyla iş yapacaksın)istersen arayabilirsin yardımcı olmaya çalışırım 05548609759

Hocan whatsapptan yazdim yardimci olursan iyi olur

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2004 model megane 2 aracim tunerlist kaset calar teyp var aux cikisini nasil yapabilirim fikir verebilecek var mi ?

efsane.talat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yalancı kasette ses kaybı sesde bozulma oluyor hocam aux girişi gibi olmuyor sonucta dijital ses önce mekanige sonra tekrar dijitale dönüsüyor yalancı kasette
Selamınaleyküm benim 5 cd calar a kaset calar a aux olmaz diyorlar heralde yapmak istemiyorlar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi