Aux & Bluetooth Sorunu !

Recep BARITCI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aracım 1.5 privilege modeli ve alalı bir hafta oluyor. Geçenlerde baktm araçta bluetooth var bağlanmaya calıştıgjmda bluetoot bağlantısı seçenegine girilmedğini fark ettim aıx bağlantıda ise harici cihaz taranıyor deyip kalıyor cok araştrdm fakat bir bilgiye rastlayamadm önceden bir kaç arkadaş yaşamış ama cevap verilmemiş varmı başına gelen napmam lazım teşekkürler .

Recep BARITCI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyseki servis sorunu halleti kafaya takmıştım bayağı aynı sorunu yaşayan arkadaş varsa yardımcı olabilirim.

karalod

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ,

Bendede aynı problem mevcut nasil çözümlediniz ?

Teşekkürler.

Ömer Tuncay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim direk telefon teyp kilitleniyor. Akü kutup başını söküp takmak gerekiyor. Ama eşimin telefonunu (HTC) kullanabiliyoruz, bi problem yok. Benim telefonda mı (samsung) bi sıkıntı var acaba?

karalod

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim direk telefon teyp kilitleniyor. Akü kutup başını söküp takmak gerekiyor. Ama eşimin telefonunu (HTC) kullanabiliyoruz, bi problem yok. Benim telefonda mı (samsung) bi sıkıntı var acaba?

Normal araç ile telefon baglantisini nasil yaptiniz ?

Recep BARITCI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bluetooth baglantıya giremıyordum auxta ise donup kalıyordu servisteki arkadaşlardan rica ettim önce kutup basını söktuler olmadı sonra teybi felan komple söküp bişeyler yaptılar haloldu servisten yardım alabılırsınız

karalod

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler her hangi bir ücret ödediniz mi ?

karalod

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
kendi problemi kendim cozdum :) bu tarz problem yasayanlar teyp i söksün arkadaki elektrik kablosunu cikartip bir kac dakika bekledikten sonra tekrar taksinlar duzeliyor

Recep BARITCI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen servistede buna benzer bı uygulama yapmışlardı komple teybi söküp topladılar herhangi bir ücret almadılar faydalı bır paylaşım oldu ..