Aux girişine USB aparatı uygun mudur ?

tlgkrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,
Forumu bir süredir takip ediyorum ve bilgi ve uğraşlarla yapılan işleri gördükçe , iyi ki üyeyim diyorum. Bir süredir araştırdığım bir konu var.
2011 Clio III HB Dizel 1,5 Authentique aracım var. Aracımda bardaklık bölümünde bir kırmızı ve bir beyaz olan aux girişinden mevcut. Forumda birkaç bişi Tak/Çalıştır olan 2802 300 02R numaralı USB aparatı bir parçadan bahsetmişler. Biraz araştırdım fakat bunu taktırdığımda aracın üzerindeki teybe uygun mu değil mi onu bilmiyorum. Aracımdaki teyp aşağıdaki fotoğrafta olan model. Servise sordum fiyatı 390 TL dedi, ama uyumlu mu değil mi öğrenemedim.
file.php
259439531azu.jpg (21.96 KiB)

Bahsettiğim parça da bu.
file.php
$_35.JPG (8.96 KiB)

bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba ?

Horozkentli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fotoğraf lar açılmıyor

Horozkentli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu işlemde 1-teypçiye orjinal teype usb Bluetooth özelliği taktırabilirsın 2- formlardan bularak kolega nickli engin abiye baska bir teyp için direksiyon kumanda aparatı yaptırabilirsin 3- piyadada yeni çıkan Gocomma roidmi isimli Bluetooth lu fm Transmitter alabilirsin

Horozkentli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
9cf668466e4265c847b8ca2e2a66b7cd.png

Horozkentli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
flas calıstırmıyor yalnız ürünü inceler işinize yararsa alırsınız

tlgkrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
benim öğrenmek istediğim orjinal parça ile alakalı. fotoğraflar açılmıyor sanırım. tekrar yükledim şimdi görebilirsiniz sanırım
.B8yHmU.jpg
Bahsettiğim parça bu.
GQI208.jpg
Teybimde bu model. Yukarıdaki parça benim aracımda bulunan Aux girişinin yerine Tak/Çalıştır olarak takılabiliyor sanırım. Ama bulunduğum yerdeki Renault servisine gittiğimde onlarda bilgilerinin olmadığını, hiç böyle bir işlem gelmediğini söylediler. Elektrik ustasıyla görüşmem gerektiğini , ama servis içerisinde olduğu için görüşemeyeceğimi söylediler. Bende çıktım. Durum bu. Parçayı dışarıdan alacağım fakat uymama çalışmama durumunda iade kabul etmiyorlar. İşin kötü tarafı orası. Emin olmadan almak istemiyorum bu yüzden. bilen birisi çıksa da kurtulsam.

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin teybiniz aux çıkışına uyumlu usb aparatına uyumu şüpheli ama megane 2 teybine bile usb aparatı bağlıyorlarsa sizinkinede olması lazım netten bir araştırsanız

göktan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış bilmiyorsam arada bir media kutusu olması gerekiyor. Ayrıca kablosunu bulmak problem. Aparatı kablosu ile bulabiliyorsanız direk teyp üzerine bağlayıp denemeden sonuç almanız mümkün gözükmüyor.

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba bende aynı durum için 2011 model fluence dymaique aracım için arıyorum iş çok tuzlu gibi görünüyor.

usb ve aux aksesuar prizi diye geçiyor fiyatı piyasada 100-150 tl arası satanlar var.

8PMkba.jpg

kablo alınması lazım serviste 318tl

77qYoW.jpg

ve cbox denen parçayı alman lazım oda 364 tl

njRk70.jpg

belki kazalı araçlardan parçalar temin edilebilir ama yine de bir 200-250 tl gözden çıkarmak gerekiyor.

bu da şeması

VP0A9y.png

Son düzenleme: