Aykut KARABULUT v.s KARAHAN bakalım ilk raunt

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
F kangoo ile marmaris dönüşümde unuttuğum video olarak açtığım konuya aykut abi aynı yerden size bir video hazırlamış bu yarış sanırım yeni başladı. Video tazecik ve 20 dk önce elime ulaştı bende size Aykut abi adına paylaşıyorum çünkü abim hala yolda erdeğe gidiyor.

videoyu izlediğimde ilk aklıma gelen bir test pilotumuz daha mı olacak acaba dedim :)

Aykut abinin videosu aynı yer akşam saatleri ( 1 saat içinde)

<strong><em>

Bu da yarışmamıza benim adıma olan video :) ( gündüz gözüyle)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok iddialı :eyv

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önümüzde ki haftasonu istanbula gidip gelecem ben de katılayım bu yarışmaya capturla :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önümüzde ki haftasonu istanbula gidip gelecem ben de katılayım bu yarışmaya capturla :)

Tabiki herkesin videosunu bekliyoruz bir akım oluşur belki de daha önce yetmeyen depolar bir bakarsınız artar bu saye de :) aykut abi ilk yakıtı aldığından ara da geçen zamanı da biliyorum ve video da görmüşsünüzdür daha ibre inmemiş bile :D

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut KARABULUT onun adı tahtımı sallamaya niyetli kısa video savaşları başladı ilk raunt bakalım :D

aykut abi sıkılıp basmas ise ilk rauntu aldı gibi:) kangoo yanında captur'un teknik avantajları iş başında:)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aykut abi sıkılıp basmas ise ilk rauntu aldı gibi:) kangoo yanında captur'un teknik avantajları iş başında:)

Bu videolar arasında bir ayrıntı var önemli bakalım onu kim bulacak merak ediyorum karacan sen biraz yaklaştın ! :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu videolar arasında bir ayrıntı var önemli bakalım onu kim bulacak merak ediyorum karacan sen biraz yaklaştın ! :eyv
Sen sağ ayağınla o değerleri yakalıyorsun,Aykut abi hız sabitlemeyi açmış otomatik pilota bağlamış...:)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen sağ ayağınla o değerleri yakalıyorsun,Aykut abi hız sabitlemeyi açmış otomatik pilota bağlamış...:)

Ustam gene ayrıntıyı yakalayan usta sen olmuşsun :) :bravo ama biraz şike hakkı verelim dimi abi daha ısınma turları ilk raunt :D

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hız sabitleyici candır canandır :)