ayna ayar düğmesi

hsnsrhn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar,
turbo gt line 2014 ayna ayar düğmesi sıkıntısı çekiyorum,nasıl kırıldı anlayamadım,sanırım yıkamada oldu kimsenin günahını almayım fakat şunda arızalı
başına gelen ve servis dışında bu sorunu çözen varmıdır acaba ?

bearat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar,
turbo gt line 2014 ayna ayar düğmesi sıkıntısı çekiyorum,nasıl kırıldı anlayamadım,sanırım yıkamada oldu kimsenin günahını almayım fakat şunda arızalı
başına gelen ve servis dışında bu sorunu çözen varmıdır acaba ?

megane 2 ayna ayar düğmesi al çözülür sorunun ustam. 50-60 tl civarı

hsnsrhn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 2 ayna ayar düğmesi al çözülür sorunun ustam. 50-60 tl civarı
siz kullandınızmı yada kullanan gördünüzmü? sanayide dönüş yerleri tam tersine oluyor dediler çünkü yani aynayı aşağı ayarlamak istersen yukarı ayarlanıyor dediler acaba dedikleri doğrumudur,

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
siz kullandınızmı yada kullanan gördünüzmü? sanayide dönüş yerleri tam tersine oluyor dediler çünkü yani aynayı aşağı ayarlamak istersen yukarı ayarlanıyor dediler acaba dedikleri doğrumudur,
Renault çok uzun senelerdir aynı ayna ayar düğmesini bütün modellerin de kullanıyordu bu yüzden ters yönde çalışır diyenlere anlam veremedim, söküp takması basit bir tanesini denemelik takıp bakarsınız, olursa üzerinde kalır kullanmaya devam edersiniz...

bearat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault çok uzun senelerdir aynı ayna ayar düğmesini bütün modellerin de kullanıyordu bu yüzden ters yönde çalışır diyenlere anlam veremedim, söküp takması basit bir tanesini denemelik takıp bakarsınız, olursa üzerinde kalır kullanmaya devam edersiniz...
Mustafa abi clio 4 diye yazanlar 250 lira olduğu için 60 liralık şeye uymaz diyorlar benimki de bozulmuştu 52 tl ye alıp kendim çok basit bişekilde taktım zımba gibi oldu

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa abi clio 4 diye yazanlar 250 lira olduğu için 60 liralık şeye uymaz diyorlar benimki de bozulmuştu 52 tl ye alıp kendim çok basit bişekilde taktım zımba gibi oldu
Ters mi çalışıyor peki?

SM-C7010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sing_a_song

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de ya 2017 yılı sonunda ya da 2018 yılı başında 2013 clionun ayna ayar düğmesini değiştirmiştim. Önce ucuz bir şey taktılar, beyazları çok beyaz görünüyordu ve aynalar ters çalışıyordu. (mekanizmayı ters takmak da mümkün değil). Sonra o zamanın parasıyla 165 TL'lik kol taktılar, hala sağlam.

Aslında terse çevrilse bile etkilenmeyecek bir mekanizma ama nedense terse çevrildiğinde bozulacak hissi veriyor. Ya da 1 kez elimde kaldı diye öyle geliyor :)