Ayna ısıtması

61osman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar yaw aklıma tkaıldı benim arac extrem modeli bunlarda yan ayna ısıtması varmı?

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka cam rezistans dugmesine basarak deneyebilirsin, varsa beraber calisiyorlar. Cam isinir zaten hemen

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
extremde yok

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın abim yalnışın olabilir mi benim aracımda Extreme Edition model ama aynalarda ki buharı gideriyor bir kaç kere denedim hatta bizzat.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın abim yalnışın olabilir mi benim aracımda Extreme Edition model ama aynalarda ki buharı gideriyor bir kaç kere denedim hatta bizzat.

aldığım gün verdikleri kataloğa baktım bu özellik busines ve extremde görünmüyor. dynamic, privelege ve bold versiyonda var diyor. oda elektrikli katlanır özellikle birlikte diyor. sende çalışıyorsa iyi bir şey. versiyon isimleri değiştikten sonra joy dahil her versiyonda standart oldu.

61osman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sagolun arkadaslar verdiginiz bilgiler icin daha once 2008 1.9 tdi jetta vardi bende de primline modeli onda dugme ayriydi fluencede goremeyince sorma ihtiyaci duydum ama extremde olmamasi cok sacma bir durum.

Bakim dediginizi yapim rezistans dugmesine basayim eger varsa sansli biruyim demektir.

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aldığım gün verdikleri kataloğa baktım bu özellik busines ve extremde görünmüyor. dynamic, privelege ve bold versiyonda var diyor. oda elektrikli katlanır özellikle birlikte diyor. sende çalışıyorsa iyi bir şey. versiyon isimleri değiştikten sonra joy dahil her versiyonda standart oldu.
Evet abi bende çalışıyor çok kez denedim.