Ayna kapağı yapıştırma YARDIM

tetik52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamün aleyküm arabaya bugun aynaları kaplattım fakat sol aynayı oturtmamıslar elimde kaldı slikon sürüp üzerine komple kağıt bant çektim tutarmı bir sıkıntı olurmu arkadaşlar ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamün aleyküm arabaya bugun aynaları kaplattım fakat sol aynayı oturtmamıslar elimde kaldı slikon sürüp üzerine komple kağıt bant çektim tutarmı bir sıkıntı olurmu arkadaşlar ?

Aynanin kapaginin tirnaklari kirildi mı?

iMessage: tanseler@me.com
Twitter: @tanseler
instagram: @er.tansel

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayınız”

tetik52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırım öyle çünkü oturmuyor

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırım öyle çünkü oturmuyor

Silikon ile sabitleyebilirainiz ama zannedersem yenisi de çok pahalı degildi.

tetik52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde diğerksinide oturtmamışlar araba icon otomatik katlanır ayna var su falan girerse zarar verirmi

tetik52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyatı ne kadarki aşağı yukarı birde her ikisininde aralarında boşluk var su vs zarar verirmi ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Su elbet zarar verir fakat aşırı yagisli havada zaten o kisima aynanin kenarlarindan ve altindan su giriyor o kısım için endiselenmenize gerek yok. Fakat tamamen yerine oturmus olsa daha iyi olur. Ben iki sene önce servisten 70-80 lira gibi bir paraya almıştım. Ayna kapağı siyah renk geliyor ve aracın rengine göre serviste boyaniyor. Bence sunu da yapabilirsiniz eğer servis boya iscilik vs için ayrıca para aliyorsa ve siz hali hazırda yine kaplatacaksaniz hiç boyatmadan kapağı direk siyah alıp kaplatin. Zaten ayna kapagina boyasinin üzerine kaplama yaptiginizda her türlü sokerken boyasi atıyor. Benim iki ayna kapagininda rengi beyazdi tavani siyah kaplayinca ayna kapaklarini da siyah kaplattim. Fakat birine tas gelince folyo yirtildi ve sökmek zorunda kaldım sokerken altindaki beyaz boyayi da aldı. Hal böyle olunca her iki taraftaki folyoyu sokup ayna kapaklarini kendi siyah rengine getirip öyle bıraktım. Tervih sizin tabi ki.

tetik52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biraz önce bir parçacı ile görüştüm tanesine 40tl dedi fakat bunları yapıştırsam olmazmı bir maddeyle

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biraz önce bir parçacı ile görüştüm tanesine 40tl dedi fakat bunları yapıştırsam olmazmı bir maddeyle

Siz bilirsiniz. Silikonu düzgün surerseniz sorun olmaz ama ben olsam iki adet yenisini alırdım.

tetik52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Almak için parçacıklara gittim fakat bana verdikleri küçük sinyal lambalı idi benimkisi ise 2016 icon uzun sinyal yeri olması gerekiyor nereden bulabilirim birde parça kodu varmıydı acaba