Az önce arabamı çarptım...

34UH2267

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
apartmanın altına park ederken beceriksizce mesafeyi iyi ayarlayamadım ve yolcu kapısını sıyırdım, içeri göçtü bayağı kötü görünüyor. kapının ortasındaki plastik şerit kırılmadan tek parça olarak yere düştü. kapıda parçalanma yok düzeltilebilecek gibi görünüyor. derin sayılacak sıyrıklar var. bu hatamın maliyeti sizce ne kadar olur? size sürekli fiyat soruyorum ama arabalar ve masrafları hakkında bilgisizim sıkıntı yaşamamak adına bilenlere danışmayı uygun görüyorum. yardım edebilirseniz çok memnun olurum...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.Resim olsa daha iyi fikir yürütürdük.Ancak kaskonuz varsa ve hasar mini onarım kapsamında hasarsızlık bozulmadan onarımı kapsıyorsa belki ücretsiz hallettirebilirsiniz.Boyasız göçük düzeltme yapanlar var mesela.Yerine göre ve hasar büyüklüğüne göre fiyatları değişkenlik gösterebiliyor.Kalanı da rötuş yapılabilir belki.Ancak en iyisi varsa resimden tahmin yürütmek.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
apartmanın altına park ederken beceriksizce mesafeyi iyi ayarlayamadım ve yolcu kapısını sıyırdım, içeri göçtü bayağı kötü görünüyor. kapının ortasındaki plastik şerit kırılmadan tek parça olarak yere düştü. kapıda parçalanma yok düzeltilebilecek gibi görünüyor. derin sayılacak sıyrıklar var. bu hatamın maliyeti sizce ne kadar olur? size sürekli fiyat soruyorum ama arabalar ve masrafları hakkında bilgisizim sıkıntı yaşamamak adına bilenlere danışmayı uygun görüyorum. yardım edebilirseniz çok memnun olurum...
Geçmiş olsun resim ekleyebilirseniz daha iyi yardımcı oluruz. Yaklaşık 2 yıl önce kapıyı ve alt marşpiyel düzeltilip boyandı pazarlık ile 350₺ verdim .600₺isteyende oldu .

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sanayide 400 lira civarı tutar, kazıkçıya denk gelirsen 1000 lira bile ister, pazarlığı önce yapmalısın...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapidaki boya dokulmediyse gocuk duzeltilir. Usta'nin dedigi gibi 400 lira civari olur. Boya dokulduyse alanin buyuklugune gore konusmak gerekir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

34UH2267

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabam.3_zpspk7gjuwb.jpg
[/URL][/IMG]
library
arabam.2_zps0dqw9ytk.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:

34UH2267

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracım bu durumda. burada o kadar çok renault ustası var ki fiyatlar sizin söylediğinizden daha uygun olacak sanırım... sabah bizim servisçiye sordum boya gerekirse 200 liraya olur. boya gerekmezse 100 liraya yaptırırız. yorumlarınız nedir buna? aracın çarpacağını hissedince frene bastım ama biraz geç kaldım. saniyenin onda biri farkla bu başıma geldi. üzüldük ama yapacak bir şey yok. umarım masrafı çok boyumuzu aşmaz. aracı alalı daha 8 gün oldu. ikinci el olmasına rağmen benim ilk aracım. ve laguna hastasıyım küçüklükten beri. o yüzden zoruma gitti biraz... ama sağlık olsun...

Son düzenleme:

34UH2267

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim attım hocam bakabilirseniz memnun olurum.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Geçmiş olsun, Allahım beterinden korusun, kollasın.