Baba Bana Araba Kullanmayı Öğretsene......

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
78RDrr.jpg

Tuhaf bir gün geçiriyorum kanaatindeyimdir şahsen:cool:akşam eve gitmeden bakkala uğradım yaw dedi şu uzun boylu delikanlı senin oğlanmı dedi.Zank diye kaldım önce jeton düşene kadar bendeıslıkne uzunu ne delikanlısı bizim bücür:))mü diyecektimmkiii en sonunda düştü jeton agalar:kupaanidende içime şöyyle bir gurur doldu hıı dedim çıktım.Eve gelene kadarda vayy namıssız zaman nede hızlısın yaw diye hafif efkar yaparak biraz söylendim birazda neredeyse boyuma ulaşmış olan çocuklarım aklıma geldi mutlu oldumqwNe diyeyim nasıl diyeyim işte birileri hatırlatmayınca ben onları hala minnacık filan sanıyormuşum hala demekki özetle:p

Neyse efenim geldik eve Allah ne verdiyse yer iken bizim bücür
:)):)):))demesinmi bana baba bana araba kullanmayı ne zaman öğreteceksinhımmKomplomu kurdunuz bana teker teker gelin..
:cool:

Hadii öyle 2.kez zank diye kaldım iyimi 1 günde 2.darbe yapılırmı benim gibi yaşlı bir adama.Büyükk bir ümitle hanıma baktım çaresizlik ve yardım dileyen gözlerle.Amanınn oda demesinmi e Kerem haklı çocuk artık yavaş yavaş öğretsene:deli

Pes ettim valla.Tamam anlaşıldı benim bücür büyümüş artıkqw şimdi kahve eşliğinde planlıyorum nereden başlasak nasıl yapsak.Ha birde babasına çekmişse zaten 1 haftada arabayı çözüp 2.hafta drift ve drag kategorisine geçer arslanım:kupa3.hafta Flash pert tabii:kupa

İşte böyle sevgili dostlar araba kullanmayı nereden başlayarak hangi kademelerde öğretmeliyim onu düşüneyim bari zavallı ben
roadfox

*ÇiçekAbbas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim teorim şöyle; ilk gün çocuğu araba şöför koltuğuna otursun .çalıştır deyin .bu sırada emniyet kemerini bağla demeyin eğer bağlamaz ise aracı stop etmesini söyleyin . eve götürün internetten emniyet kemeri takmayanların kaza anında ne gibi sonuçlarla meydana geldiğini izletin . 2 günde araca tekrar binin ve emmiyet kemerinin bağlayıp bağlamadığını göz atın . Bır kaç metre gitsin ve aravı istop ettirin tekrar eve gidin ve hız yapan araçların ne gibi sonuçlar ile karşılastığını iZlettirin .ilk başta araç sürmeyi değil kuralları öğretirseniz daha iyi olur.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Şimdiye kadar öğretmemen hata ve en önemlisi ayıp olmuş Başkan, senden beklemezdim bu hareketi... :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Şimdiye kadar öğretmemen hata ve en önemlisi ayıp olmuş Başkan, senden beklemezdim bu hareketi... :D

hadi ya o derece yani12 3e daha küçüükıslık

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir gün baktım benim oğlan bir arkadaşının arabasıyla geziyor, daha orta okul ikide üstelik. O gün müsafirliğe giderken ona kullandırdım. Baktım iyi kullanıyor. O gün bu gündür arabamızı kullanır. Şu an askerde. Bakalım geldiğinde arabamız ne olacak. Hayırlısı.ıslık

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ben araba kullanmayı 12 yaşımda öğrendim sürücü kursu alanında debriyajın yumuşak olması önemlidir ilk kullanışta bide koltuk kendine göre ayarlanmalı ben 3. sürüşümde patinaj ettirmeden kaldırmaya alıştım şu an 15 yaşımdayım galeride çalışıyorum her arabayı rahatlıkla kullanabiliyorum.

fearles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben bile duygulandim :) oncelik direksiyon hakimiyeti yan tarafa oturtup direksiyonu ona birakmalisiniz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer bir çocuk baba bana araba kullanmayı öğret derse bilinki teorik olarak her şeyi çözmüş sıra pratik kısmına gelmiş demektir.ver arabayı sürsün.