Babam Göremedi

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

KubilayCA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ALLAH Rahmet eylesin ...
Başınız sağolsun

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başınız sağolsun

gokhanhacihasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başınız Sağolsun...Allah Geride Kalanlara Sabır Versin...

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kardeşim

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:(Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amin Allah razı olsun sağ olun arkadaşlar.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün akşam Bursa maisten oyak kanalı ile yazıldığım clio ya buruk bir sevinçle kavuştum. Aracı çıkartıp eve geldim sanki Babam bekliyormuş gibi. Evde Annem, Eşim, Kardeşim, Teyzem, Eniştem gözyaşıyla karışık buruk mutluluk yaşadık, "hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin" dualarıyla. Benim toplamda 2. sıfır aldığım ilk arabam. Çoğu insan için gayet normal olan bu durum bizde aşırı duygu yoğunluğuyla yaşandı. "İnşaallah babam görüyordur ve çok mutlu olmuştur" düşünceleriyle bu satırları yazmak istedim. Yarın sabah kısmetse ilk iş kabristana ziyarete gideceğiz. Allah herkese istediğini hayırlısı ise nasip etsin inşaallah.
Bu arada son zamanlarda takip edemedim ama forumumuzdan oyak kampanyası ile aracını teslim alan ilk kişi oldum sanırım. Yine de emin değilim.
Sağlıcakla kalın.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün akşam Bursa maisten oyak kanalı ile yazıldığım clio ya buruk bir sevinçle kavuştum. Aracı çıkartıp eve geldim sanki Babam bekliyormuş gibi. Evde Annem, Eşim, Kardeşim, Teyzem, Eniştem gözyaşıyla karışık buruk mutluluk yaşadık, "hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin" dualarıyla. Benim toplamda 2. sıfır aldığım ilk arabam. Çoğu insan için gayet normal olan bu durum bizde aşırı duygu yoğunluğuyla yaşandı. "İnşaallah babam görüyordur ve çok mutlu olmuştur" düşünceleriyle bu satırları yazmak istedim. Yarın sabah kısmetse ilk iş kabristana ziyarete gideceğiz. Allah herkese istediğini hayırlısı ise nasip etsin inşaallah.
Bu arada son zamanlarda takip edemedim ama forumumuzdan oyak kampanyası ile aracını teslim alan ilk kişi oldum sanırım. Yine de emin değilim.
Sağlıcakla kalın.
Gerçekten yazınız duygulandırdı, Allah babanıza rahmet eylesin aracınız hayırlı olsun kazasız belasız cezasız..