Bagaj açılmıyor aciiilll

alipamukkk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Actin bagajin icini kilit mekanizmasinin icinden plastik bi parca kirilmis kilidin icini actim yapistirdim japon yapistiricisiyla taktim tekrar kirildi sonra daha saglam yapistirdim yapistirici iyice kurusun diye ellemedim bu sefer sabah deneyecegim bakalim olmadi kilit alip takicam

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrt20

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arabanın da bagajı dünden beri açılmıyor. Arka koltukları yatırıp bagaj kapağı düğmesine de ulaşamıyorum. Çünkü arada boydan boya tüp var. Ne yapacağımı şaşırdım. Bir umut kendiliğinden açılır diye birkaç gün daha bekleyeceğim. Olmazsa oraya sıkışan parayı ustaya vereceğiz. :)

eseslimm26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KARDEŞİM iyi forumlar o olay benım başımada geldi UGUR BAŞAR abiminde dedği gibi arka koltukları ac tornavida yardımıyla ac benımde öyle oldu sıkışmış. tornavida ile actım düzledi.inşallah bişey olmamıştır.geçmiş olsun

alipamukkk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KARDEŞİM iyi forumlar o olay benım başımada geldi UGUR BAŞAR abiminde dedği gibi arka koltukları ac tornavida yardımıyla ac benımde öyle oldu sıkışmış. tornavida ile actım düzledi.inşallah bişey olmamıştır.geçmiş olsun
Hallettim ustam icerden actim kilidi söktüm icinden plastik parca kırılmış gittim yeni bagaj kilidi aldim taktim bu arada hemşeriyiz :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrt20

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimkinde de kablonun biri kopmuş. Onu değiştirdiler, düzeldi. 20 TL aldılar.