BAGAJ da ki ÇEYİZ'im

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abiiii Yapma Bunu İçimiz gidiyor :D Zaten Ankara'ya Bir Kere Gelsem Soluğu Senin Yanında Ve Ardından Detailing Garage'de Alcam:D
Leş Corsacıya ekmek yok burda:)
Seni alan yaşadı Üstad...:D
Bunları bi görse,bittiğimin resmidir.
kıskandım valla yavruyu...
benim bi jiletim var bide köpük :D:D
hehe hehe hehe Limon Kolonyan Eksik,hemen tamamla...
Onur abi bi ben eksiğim maşallah.. Bana hiç bahsetmemiştin neyse yanına gelince ne tarafa yöneleceğim belli oldu artık :D
Evli adama çeyiz olmaz:)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Devrem biraz abartmışmıyız banamı öyle geldi:halayneyse çeşidin bol olsun ne diyeyim :byby

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Devrem direkt nokta atışı ürünler...
gel seninle Antalya'da dükkan açalım:cool:bu çeşit ve bilgi donanımıyla sigaramızı euroyla yakarız valla:halay5 yok 7 tanede çeşitli çap ve ebatlarda sekreter alırız
:naber

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gel seninle Antalya'da dükkan açalım:cool:bu çeşit ve bilgi donanımıyla sigaramızı euroyla yakarız valla:halay5 yok 7 tanede çeşitli çap ve ebatlarda sekreter alırız
:naber

Çok tehlikeli Ticaret

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o sampuanı icesim geliyor:D
acaba etkisi nasıldır ben cilayı aldıgı için genelde sadece suyla yıkıyorum 1 ara 2 tane clio rs vardı bende 2sine birden cila yaptım aradan 1 ay gecti birini sadece su digerini magirusun sampuanı ile yıkadım haftada bir 1 ay sonunda sampuanla yıkanan araba digerine gore daha fazla matlastı:D yindede hos oluyor o sampuanla yıkamak
bu arada gözlerime inanamadım nigrini görünce onla bauhaussta bir anımız vardı ne sorsak adam nigrin diyordu c,nsel sorunumuz var diyoruz nigrin sür gecer diyor:D:D nitekim bize aldırdı hiç memnun kalmadık töbe ettik:D